نماینده مردم ایذه در مجلس:

۸۰ درصد فعالیتهای شروع به کار راه آهن خوزستان - اصفهان انجام شد

۸۰ درصد فعالیتهای شروع به کار راه آهن خوزستان - اصفهان انجام شد

به گزارش خبرگزاری نام، نماینده مردم ایذه در مجلس اظهار داشت: ۸۰ درصد از کارهای شروع به کار پروژه راه آهن خوزستان به اصفهان انجام شده است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، عبدالله ایزدپناه ظهر امروز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ایذه غم از دست دادن برخی از هموطنان در حادثه متروپل آبادان را تسلیت گفت و بیان نمود: حوادثی که اخیرا در شهرستان ایذه رخ داد با تلاشهای شبانه روزی مسؤلان امنیتی و دیگر مسؤلان ختم به خیر شد و به نوبه خودم از زحمات این افراد تشکر می کنم.
وی با اشاره به اینکه در فصل تعیین بودجه قرار داریم و مدیران باید تلاش کنند تا این بودجه بیشتر شود، تصریح کرد: این بودجه با عنایت به پیگیری های مدیران و وجود پروژه های فعال در شهرستان تعیین می شود و اگر بودجه شهرستان ایذه کم شود، همه از چشم مدیران دیده دیده خواهد شد؛ ازاین رو مدیران ادارات ایذه باید سماجت به خرج دهند تا بودجه اختصاصی این شهرستان بیشتر شود.
ایزدپناه با اشاره این که مردم باید نوع مطالبه گری را یاد بگیرند، اظهار داشت: حق و حقوق گرفتنی است و باید کوشش کرد تا این حق و حقوق بیشتر شود؛ همینطور در بودجه ۱۴۰۱ به خوزستان و مناطق محروم نگاه ویژه ای شده است.
نماینده مردم شهرستان های ایذه، باغملک و دزپارت با اشاره به اینکه پروژه راه آهن اهواز به اصفهان چندین سال است که در دستور کار قرار داشته اما پیگیری نشده است، اضافه کرد: با پیگیری های صورت گرفته ۸۰ درصد از کارهای شروع به کار پروژه راه آهن خوزستان به اصفهان انجام شده است و امید می رود که این پروژه بزودی کلید بخورد.
وی اظهار داشت: هیچگاه به درون ادارات ورود نکردم و دنبال حاشیه نبودم و آمدم که آرامش را در ادارات برقرار کنم؛ البته به خاطر حواشی در شهرستان های ایذه و باغملک، این شهرستان ها هنوز پیشرفتی نداشته اند.

1401/03/08
23:02:03
0.0 / 5
572
تگهای خبر: پروژه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام