امیر صباحی فرد مطرح كرد؛

ایجاد رویکردی نوین در طراحی و تولید سامانه های پدافندی

ایجاد رویکردی نوین در طراحی و تولید سامانه های پدافندی

به گزارش خبرگزاری نام، فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اعلان اینکه رویکرد های نوینی در تولید سامانه های پدافندی به وجود آمده است، اظهار داشت: به میزانی از بازدارندگی رسیده ایم که دشمنان جرأت نگاه چپ به کشورمان ندارند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در آئین تکریم فارغ التحصیلان دانشگاه عالی دفاع ملی، دافوس و دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ضمن اشاره به اهمیت ماموریت و وظایف این نیرو در دفاع از کشور، عنوان کرد: آمادگی های خودرا برای مقابله با انواع تهدیدات بطور دائم ارتقا می دهیم.
امیر سرتیپ صباحی فرد ضمن اشاره به پیشرفت های نیروی پدافند هوایی ارتش، اضافه کرد: امروز نیروی پدافند به جایگاهی رسیده است که ضمن ایجاد بازدارندگی، نیازهای عملیاتی خودرا در عرصه سلاح، سامانه و تجهیزات تامین می کند و در هیچ حوزه ای نیاز به خارج از کشور ندارد.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ضمن اشاره به این که زیرساخت های دانشگاه پدافند دقیقاً مطابق با استانداردهای روز کشور طراحی، ساخته و پایه ریزی شده است و آموزش ها هم توسط استادان مجرب در حال انجام می باشد، تصریح کرد: انسجام، همدلی و پژوهش محوری دانشجویان و استادان دانشگاه پدافند هوایی، نوید اقتداری بی بدیل در آینده نیروی پدافند را می دهد.
وی اظهار داشت: برای برخورداری از توان دفاعی بالاتر، افزون بر فعالیت نیروهای مسلح و صنایع دفاعی کشور، از توان شرکت های دانش بنیان و دانشگاه ها نیز در این حوزه استفاده می نماییم و مجموعه علم و دانش موجود در کشور می تواند تکیه گاه مطمئنی برای دستیابی به ابزار مورد نیاز جهت مقابله با تهدیدهای آینده باشد.
امیر صباحی فرد تصریح کرد: امروز با تاکید بر تخصص دانشجویان فنی و مهندسی دانشگاه پدافند و نیز هم فکری و تبادل دانش با سایر دانشگاه ها، نگاههای نوینی در طراحی و تولید سامانه های پدافندی به وجود آمده است.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ضمن اشاره به اهمیت ارتقای توان دفاعی کشور در مقابله با تهدیدات دشمنان نظام خاطرنشان کرد: دشمن به هیچ وجه از اهداف خود دست نخواهد کشید؛ بااینکه در جنگ سخت متوجه توان دفاعی و نظامی نیروهای مسلح ما شده است، اما در صحنه های دیگر اهتمام در ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران دارد که با توکل بر خداوند و با رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا و پشتوانه مردم در این حوزه نیز مایوس خواهد شد.
وی ضمن اشاره به این که مجهزترین و به روزترین تجهیزات پدافندی هوایی را در اختیار داریم، اظهار داشت: تجهیزاتی که ما حالا در پدافند هوایی کشور، خصوصاً در نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران استفاده می نماییم، مجهزترین، به روزترین و مطابق با تکنولوژی روز دنیاست.
امیر صباحی فرد به اقدامات خوبی که در عرصه ترویج علم و دانش در دانشگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء (ص) صورت گرفته، اشاره نمود و توضیح داد: بر طبق تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در بحث تبادل دانش ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی با خیلی از دانشگاه های تراز اول کشور داریم.
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش ضمن اشاره به ساخت و آزمایش موفقیت آمیز پهپادها و سامانه های پدافندی با وجود تحریم های ظالمانه مقابل کشورمان، اظهار داشت: به میزانی از بازدارندگی رسیده ایم که دشمنان جرأت نگاه چپ به ایران عزیزمان را ندارند و این پیشرفت ها، دشمنان ایران اسلامی را غافلگیر کرده است.

1402/05/20
03:18:18
0.0 / 5
204
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام