گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین

گفتگوی تلفنی امیرعبداللهیان با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین

خبرگزاری نام: خبرگزاری نام: وزیر امور خارجه کشورمان با زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بصورت تلفنی گفتگو نمود.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، در تماس تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، آخرین تحولات سیاسی و میدانی فلسطین و تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وزیر امور خارجه کشورمان در این گفتگو، تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه و ترور هدفمند رهبران جنبش جهاد اسلامی و هدف قرار دادن اماکن مسکونی و کشتار مردم بی گناه فلسطین به ویژه زنان و کودکان و نقض آشکار حقوق بشر توسط این رژیم جعلی را به شدت محکوم نمود.
امیرعبداللهیان همین طور در این گفتگوی تلفنی از مقاومت قهرمانانه ملت فلسطین و گروههای جهادی در مقابل این تجاوزات تجلیل نمود.
دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین در این گفتگو ضمن ابلاغ سلام های گرم خود به مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، دولت و ملت ایران، وضعیت میدانی مقاومت را عالی توصیف کرد و بر ادامه ایستادگی در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه تا توقف این حملات و پذیرش شروط مقاومت از طرف این رژیم تاکید نمود.


منبع:

1402/02/23
10:05:18
0.0 / 5
297
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام