معاون بسیج مستضعفین:

آمریکا در برجام به دنبال خلع سلاح کشور است

آمریکا در برجام به دنبال خلع سلاح کشور است

به گزارش خبرگزاری نام، کرمان معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه جمعیتی که امروز در کف میدان آمده اند، اغتشاش گر نیستند و تحت تأثیر قرار گرفته و هیجان زده شده و وارد میدان شده اند، اظهار داشت: دلیل این حضور افراد کم سن هم کوتاهی ما در جهاد تبیین بوده است و الان اهمیت حکمت جهاد تبیینی که رهبری گفتند را بیشتر درک کردیم چونکه مدارس و دانشگاه رها شدند.


سردار حسین معروفی شامگاه ۱۳ مهرماه در دیدار با خانواده سردار شهید سیدرضا هاشمی نژاد اظهار نمود: در طول تاریخ اسلام، کسانی که بانیان دین بوده اند، در مقابل دین ایستادند و عاقبت بخیر نشدند، اما سردار ما به این عاقبت بخیری رسید و لحظه ای تردید نکرد.
وی با اشاره به اینکه «ما ایرانی باشیم عفت داریم، مسلمان هم باشیم عفت داریم»، افزود: زن پیش از اسلام در کشور ما هم عفت داشته و پس از اسلام هم عفت داشته است، ازاین رو شخصیت وجودی ما (سربازان انقلاب) این گونه است که برای ناموسمان جان خویش را بدهیم حتی اگر حجاب و پوشش کمی دختران ما داشته باشند.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه ما تجربه به اسارت بردن دختران را در عراق داریم و شهید سلیمانی محکم ایستاد و اجازه نداد تا داعشی ها پایشان را به خاک و ناموس ما نزدیک کنند، اضافه کرد: اگر امنیت ما را دشمن بگیرد، عزت و شرف ما در خطر خواهد افتاد و هر زمان دشمن حرکت می کند رهبر ما آنرا درک می کند و مقام معظم رهبری با حکمت و دقیق از نظام دیده بانی می کند و ما هم تحت امر چنین حکیم فاضلی هستیم.
وی به مراسم خاکسپاری سردار شهید سید حمیدرضا هاشمی اشاره نمود و اظهار داشت: ما در سایه امنیت این تشییع با شکوه را انجام دادیم. مگر می شود امنیت نباشد و ما در خیابان افراد را جمع نماییم و مراسم خاکسپاری را بگیریم؟ ازاین رو ما در امنیت کامل بودیم. چونکه معتقدیم اگر امنیت نباشد، آسایش و آرامش و حتی عبادت هم نداریم.
معروفی به مبحث برجان هم اشاره نمود و اظهار داشت: آمریکایی ها در برجام به دنبال خلع سلاح ما هستند که این خلع سلاح یعنی از بین رفتن اقتدار نظامی ما و همین برخورد ما با گروهک های تروریستی پژاک، پ. ک. ک و کومله را که سردار پاکپور در شمال غرب مقرشان را نابود کرد، از اقتدار ماست.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه جمعیتی که امروز در کف میدان آمده اند، اغتشاش گر نیستند و تحت تأثیر قرار گرفته و هیجان زده شده و وارد میدان شده اند، اظهار داشت: دلیل این حضور افراد کم سن هم کوتاهی ما در جهاد تبیین بوده است و الان اهمیت حکمت جهاد تبیینی که رهبری گفتند را بیشتر درک کردیم چونکه مدارس و دانشگاه رها شدند.
معروفی اذعان کرد: شهید هاشمی نژاد، محصول و پرورش یافته انقلاب بوده و امروز به درجه شهادت رسید، این شهید شبیه به حججی بود و این گونه افراد خروجی های انقلاب هستند که نشان داده است مسیر درستی انتخاب شده است.
وی با اشاره به اینکه شهید هاشمی معامله ای بین خود و خدای خودش داشت که از زاهدان خارج نشد، اظهار داشت: بین سردار پاکپور و سید هاشمی نژاد رابطه پدر پسری بود و این دو سنخیت قلبی با یکدیگر داشتند و تمام کسانی که با سید ارتباط داشتند و عمیقا او را درک کرده بودند، در مراسم تدفین این شهید بزرگوار خودشان را رساندند.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با طرح این مورد که ما یکی از بهترین عناصر موثر خویش را از دست داده ایم، اظهار داشت: بی گمان خون این عزیزان پایمال نخواهد شد و البته این خروجی انقلاب و دست پرورده نظام اسلامی هم عاقبت بخیر شده است.
منبع:

1401/07/14
12:59:43
0.0 / 5
359
تگهای خبر: حكم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام