معاون وزیر دفاع:

جمهوری اسلامی ایران به برکت مقاومت سربازان ایستاده است

جمهوری اسلامی ایران به برکت مقاومت سربازان ایستاده است

خبرگزاری نام: معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع اظهار داشت: دشمنان ما التماس می کنند که انتقام حاج قاسم سلیمانی را نگیرید، همه این ها به برکت سربازان وطن و ایثار و ایستادگی آنها به دست آمده است.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع در چهاردهمین جشنواره جوان سرباز وزارت دفاع که در سالن امام علی (ع) شهرک امام خمینی (ره) برگزار شد، در سخنانی اظهار نمود: جشنواره جوان سرباز متبرک به نام حضرت علی اکبر (ع) است و این روز بهانه ای برای گرامی داشت شهدای سرباز است.
وی اضافه کرد: از ۴۸ هزار شهید ارتش، حدود دو، سوم آنها سرباز هستند و این نشان داده است که سربازان از با اهمیت ترین عوامل امنیت کشور و از با اهمیت ترین آحاد جامعه هستند.
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع ضمن اشاره به اقدامات نیروهای مسلح برای بهبود وضعیت سربازان، اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده، حقوق سربازان افزایش پیدا کرده است، البته ما به این مقدار قانع نیستیم و تلاش داریم که شرایط را بهتر نماییم.
امیر شعبانیان اظهار داشت: سربازی عمل بسیار قابل توجه و مهمی است و هر فرد تنبلی نمی تواند این مهم را انجام دهند.
وی افزود: ما باید همیشه آماده دفاع از کشور باشیم، همانگونه که بزرگان ما می فرمایند اگر طالب صلح هستی، آماده جنگ باش. سربازی افتخار بزرگی است و این پرچم را شهدای چون شهید صیاد شیرازی، شهید سلیمانی و دیگر شهدا به دست شما سربازان داده اند، شأن و منزلت جایگاه سربازی بسیار بالاست و بزرگان ما افتخارشان سربازی وطن است، همانگونه که حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدای مقاومت وصیت کردند که بر مزارش تنها بنویسند سرباز وطن.
امیر شعبانیان اظهار داشت: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی توطئه های فراوانی را برای لطمه به کشور ما طراحی و با فشار و تحریم و جنگ به دنبال لطمه به کشور ما بودند و در این راه دانشمندان هسته ای ما را ترور کردند، اما جمهوری اسلامی ایران به برکت مقاومت و اقتداری که شما سربازان منشأ آن بودید، ایستاده است.
معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع تصریح کرد: شمشیر انتقام رزمندگان اسلام همیشه آماده است و شما دیدید که چگونه در انهدام پهپاد آمریکا و موشک باران پایگاه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل عراق به کار گرفته شد، این اقتدار و توانمندی به میزانی است که امروز دشمنان ما التماس می کنند که انتقام حاج قاسم سلیمانی را نگیرید، همه این ها به برکت سربازان وطن و ایثار و ایستادگی آنها به دست آمده است.


منبع:

1401/01/28
08:38:34
0.0 / 5
641
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام