با صدور پبام تسلیت اعلام شد

آمادگی حزب اعتماد ملی برای پیگیری حقوقی پرونده اتوبوس حامل خبرنگاران

آمادگی حزب اعتماد ملی برای پیگیری حقوقی پرونده اتوبوس حامل خبرنگاران

خبرگزاری نام: حزب اعتماد ملی در پی درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا با صدور پیام تسلیتی آمادگی این حزب برای پیگیری حقوقی پرونده اتوبوس حامل خبرنگاران را اعلام نمود.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا در متن این پیام تسلیت آمده است: «خبر درگذشت دو خبرنگار جوان خبرگزاری های ایسنا و ایرنا بسیار حزن انگیز و غمبار بود. خبرنگارانی که برای گزارش از زندگی و طبیعت و رفته بودند، در این راه و بر اثر خطایی جبران ناپذیر جان عزیزشان را از دست دادند.
درگذشت خبرنگاران عزیز محیط زیست، خانم مهشاد کریمی و خانم ریحانه یاسینی را به خانواده آنها، جامعه رسانه ای کشور و همکاران آنها در ایسنا و ایرنا تسلیت می گوییم.
ضمن آرزوی بهبود کامل مصدومان این حادثه، حزب اعتماد ملی و دفتر حقوقی حزب، در امتداد پیگیری قصور و کوتاهی های انجام شده در ارتباط با نقص فنی اتوبوس حامل خبرنگاران، آمادگی خودرا برای همراهی با خانواده و همکاران متوفیان و مصدومان حادثه اعلام می کند.»
عصر روز گذشته (چهارشنبه، ۲ تیر) در سانحه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگارانی که برای تهیه گزارش از وضعیت دریاچه ارومیه عازم آن منطقه شده بودند، در حوالی شهر نقده واژگون شد که چندین مصدوم بر جای گذاشت و «مهشاد کریمی» خبرنگار حوزه محیط زیست ایسنا و «ریحانه یاسینی» خبرنگار ایرنا در این سانحه تلخ، جان خودرا از دست دادند.
مراسم تشییع پیکر خبرنگاران ایسنا و ایرنا که در سانحه واژگونی اتوبوس در استان آذربایجان غربی جان باخته اند، جمعه (۴ تیر) ساعت ۹ بامداد برگزار می گردد.
منبع:

1400/04/03
14:44:34
0.0 / 5
908
تگهای خبر: پرونده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام