تا كنون ۳۰۴ نفر برای كاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام كرده اند

تا كنون ۳۰۴ نفر برای كاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام كرده اند

خبرگزاری نام: دبیر ستاد انتخابات کشور از نهایی شدن ثبت نام ۳۰۴ نفر تا آخر روز چهارم نام نویسی از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اطلاع داد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا سید اسماعیل موسوی دبیر ستاد انتخابات کشور در انتها چهارمین روز از مهلت قانونی ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در مجموع ۴ روز گذشته ۳۰۴ نفر با حضور در ستاد انتخابات کشور جهت کاندیداتوری در انتخابات ثبت نام کرده اند، اظهار نمود: فردا بعنوان آخرین روز قانونی ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ بامداد کار ثبت نام از داوطلبان را آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهیم داد.

وی با تکیه بر این که قطعا زمان ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری تمدید نخواهد شد، اظهار داشت: متقاضیان داوطلبی تنها ۱۰ ساعت در روز شنبه فرصت دارند تا با رفتن به ستاد انتخابات کشور فرایند ثبت نام خویش را طی کنند.
رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: از کسانی که قصد کاندیداتوری در انتخابات را دارند تقاضا دارم فردا در زمان رفتن به ستاد انتخابات کشور پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند و از آوردن همراه خودداری نمایند و حتما مواد و مفاد قانونی را مطالعه کنند و در صورتیکه واحد شرایط اعلانی بودن جهت ثبت نام رجوع نمایند.
منبع:

1400/02/24
22:09:38
0.0 / 5
1022
تگهای خبر: قاضی , قانون
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام