رئیس ستاد انتخابات استان مركزی اعلام كرد؛

تائید صلاحیت ۹۵ درصد داوطلبان حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان

تائید صلاحیت ۹۵ درصد داوطلبان حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان

به گزارش خبرگزاری نام رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی اظهار داشت: صلاحیت ۹5 درصد داوطلبان حضور در انتخابات میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان تائید شد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، بهروز اکرمی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در اراک، اظهار نمود: ۸۷ داوطلب برای حضور در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان در زمان تعیین با ثبت نام حضور خودرا اعلام نمودند.
وی اشاره کرد: از این تعداد ۸ نفر انصراف خودرا اعلام نموده و از ۷۹ نفر باقیمانده در بررسی صلاحیت ها در هیئت اجرائی ۷۵ نفر تائید صلاحیت خودرا دریافت نمودند.
به گفته رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی، صلاحیت ۴ نفر نیز برای حضور در این انتخابات در هیئت اجرائی احراز نشد اما صلاحیت ۹۶ درصد داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان مرکزی، تأیید شده است.
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی اظهار داشت: ۹۷۲ نفر داوطلب برای حضور در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در استان مرکزی در مدت زمان مقرر ثبت نام کرده اند.
وی اضافه کرد: از این تعداد ۵۷ نفر انصراف خودرا اعلام نموده و از ۹۱۵ نفر باقیمانده در بررسی صلاحیت ها در هیئت های اجرائی ۸۸۱ نفر تأیید صلاحیت شدند.
اکرمی اظهار نمود: صلاحیت ۳۴ نفر نیز برای حضور در این انتخابات در هیئت های اجرائی احراز نشد.


منبع:

1400/01/25
21:34:45
0.0 / 5
800
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام