با اشاره به سفر هیاتی از مجلس به سراوان؛

همتی: سراوان در امنیت و آرامش است

همتی: سراوان در امنیت و آرامش است

خبرگزاری نام: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اصرار کرد که هم اکنون سراوان در امنیت و آرامش کامل است و تنها عده ای به تحریک رادیو و کانال های بیگانه جو روانی به وجود آورده بودند.


حسن همتی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: هفته گذشته هیاتی از مجلس شورای اسلامی جهت بررسی اتفاقات اخیر سراوان به این شهرستان سفر کرد. در وهله اول جهت بررسی حوادث منطقه از تمامی مناطق مزبور بازدید شد که در این بازدید نمایندگانی از وزارتخانه های اطلاعات و کشور و فرماندهان نظامی نیز حضور داشتند.
وی توضیح داد: دیدارهایی با مردم عشایر و مسئولان منطقه انجام شد و با تعدادی از لطمه دیدگان نیز از نزدیک صحبت شد سپس هیات پارلمانی به سراوان رفته و در آنجا نیز در جلسات شورای تامین شرکت کردیم. در سیستان نیز دو جلسه با مسئولان اطلاعات و سپاه تشکیل شد مقرر است در تهران نیز نشست هایی اجرا شود که پس از آن نتایج به دست آمده در قالب گزارشی به کمیسیون امنیت ملی داده خواهد شد.
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در آخر درباره شرایط فعلی سراوان اظهار داشت: هم اکنون سراوان در امنیت و آرامش است که قبل از این هم امنیت حاکم بود تنها یک عده ای شاید به تحریک رادیو و کانال های بیگانه جو روانی ایجاد کردند.
منبع:

1399/12/18
11:18:12
0.0 / 5
966
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام