نتانیاهو:

تحریم و تهدید نظامی تنها راه برای مقابله با ایران است

تحریم و تهدید نظامی تنها راه برای مقابله با ایران است

به گزارش خبرگزاری نام نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی ˮتحریمˮ و ˮتهدید نظامیˮ را تنها راه برای مقابله با اقدامات جمهوری اسلامی ایران دانست.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، به نقل از اورشلیم پست، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفت وگویی با Channel 13 News ادعا نمود که اسرائیل نمی تواند بر روی هیچ توافقی با ایران حساب باز کند.
وی خاطرنشان کرد: ما از تاریخ درس گرفته ایم که اگر تنها بر روی یک توافق حساب باز کنید، در اشتباه هستید. تنها چیزهایی که جلوی دست یافتن به سلاح هسته ای را می گیرند یا دستیابی به این سلاح ها را آهسته تر می کنند یا تهدیدهای نظامی معتبر و یا تحریم های سخت هستند.
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، ادعای تلاش ایران برای دست یابی به سلاح هسته ای در حالی توسط نخست وزیر رژیم صهیونیستی مطرح می شود که مقامات جمهوری اسلامی ایران ضمن تاکید بر ماهیت صرفاً صلح آمیز برنامه هسته ای کشورمان، همواره خاطر نشان می کنند که ایران هیچگاه به دنبال دستیابی به ظرفیت تولید سلاح هسته ای نبوده و نیست.
پیش از این هم یک شبکه عبری گزارش داد رژیم صهیونیستی در تلاش است تا تروئیکای اروپایی را قانع کند که توافق هسته ای با ایران را به وضعیت اصلی بازنگردانند.
به نقل از شبکه کان ۱۱، اسراییل در حال انجام تلاشهای بسیار است تا فرانسه، آلمان و انگلیس را قانع کند که توافق هسته ای با ایران را به وضعیت اولیه خود بازنگردانند.
به گفته این شبکه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تلاش است تا مفاد توافق را مطابق با چشم انداز و منافع اسرائیل اصلاح کند.
همینطور پایگاه خبری عربی ۲۱، هم به تازگی اعلام نمود که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی بعضی از مشاوران پیشین خود در امور امنیت داخلی را دعوت کرده و به دنبال اتخاذ سیاست های جدید در ارتباط با برخی اهداف دولت آمریکا در مورد پرونده هسته ای ایران است.
این پایگاه اعلام نموده که نتانیاهو اشخاصی را برای این مورد برگزیده است که معمولا مواضع تندی ضد تهران اتخاذ می کنند و این امر مقدمه ای برای تشکیل یک تیم برای سیاستگذاری در ارتباط با مسئله هسته ای ایران است.1399/12/08
15:30:32
0.0 / 5
893
تگهای خبر: پرونده , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام