یوسفی در تذكر شفاهی:

آقای روحانی! در ایام پایانی دولت، از مشكلات مردم كم كنید

آقای روحانی! در ایام پایانی دولت، از مشكلات مردم كم كنید

به گزارش خبرگزاری نام نماینده مردم اهواز در مجلس خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: آقای روحانی! وعده دادید مشکلات اقتصادی را ۱۰۰ روزه حل می کنید،  به جای آن در ایام پایانی دولت، از مشکلات مردم کم کنید.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، مجتبی یوسفی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار داشت: آقای جهانگیری در مسافرت خود به استان خوزستان اعلام نمود که برای ما دردآور است مردم از حداقل های زندگی برخوردار نباشند و از تبعیض و فقر رنج ببرند!
وی بیان نمود: برای برداشتن مشکلات مردم باید قدم های اساسی برداریم. با وجود سرمایه گذاری قابل توجه در حوزه نفت، پتروشیمی و فولاد، جفاست اگر جوان بیکار در منطقه وجود داشته باشد.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آقای جهانگیری و آقای روحانی؛ به شما خداقوت می گویم که پس از ۷سال یادتان آمده است استان های جنوبی که قرار بود با وجود وعده های شما، چرخ صنعت آنها و چرخ سانتریفیوژهای کشور بچرخد، مشکلات زیادی دارند.
یوسفی ضمن اشاره به اینکه در استان های جنوبی با بارش ۱۲ میلیمتر بارندگی، شهرها را آب می برد و زندگی مردم نابود می شود، افزود: بدون توجه به نمایندگان مردم و بزرگان استان ها در اتاق های دربسته و شبانه برای اداره کشور تصمیم گیری می شود که خروجی آن پرتقال و خیار ۲۰ هزار تومانی است.
وی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: وعده دادید مشکلات اقتصادی را ۱۰۰ روزه حل می کنید! به جای آن در ایام پایانی دولت، از مشکلات مردم کم کنید.


منبع:

1399/11/28
14:37:35
0.0 / 5
893
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام