بررسی واگذاری استقلال و پرسپولیس در دولت سایه

بررسی واگذاری استقلال و پرسپولیس در دولت سایه

کارگروه ورزش دولت سایه با دعوت تعدادی از کارشناسان اقتصادی، صاحب نظران ورزشی و کارشناسانی از شرکت فرابورس، پیشنهادهایی درباره چرایی و نحوه واگذاری مالکیت باشگاه های ورزشی دولتی، خصوصاً استقلال و پرسپولیس را نقد و بررسی کرد.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، سعید جلیلی در این جلسه اظهار نمود: از دهه هشتاد تا حالا مسئله واگذاری باشگاه های ورزشی در کشور مطرح است اما هنوز به نتیجه نرسیده است. طبیعی است که نگاه های متفاوتی دراین زمینه وجود دارد اما در نهایت کشور باید در این رابطه به تصمیم صحیح برسد و آن تصمیم را به خوبی اجرا نماید.
وی شبیه سازی اجرای الگوهای پیشنهادی در نحوه واگذاری مالکیت پرسپولیس و استقلال را گام اول برای مشورت به حاکمیت جهت رسیدن به شرایط مطلوب برشمرد و اشاره کرد: با شبیه سازی مدلهای پیشنهادی در چنین جلساتی، می توان به ابعاد آنها پی برد و به تصمیم قاطع رسید.
رئیس دولت سایه اضافه کرد: بررسی مدلها در چگونگی واگذاری ها به همراه نقاط قوت و ضعف هریک از آنها، قدم اولی است که می تواند پیش روی تصمیم گیران این مساله قرار گیرد. در این بررسی باید به ابعاد مختلف اجرائی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نیز پرداخته شود.
در این جلسه غلامحسین حسینی نیا رئیس دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، سید محمدکاظم اولیایی مدیرعامل اسبق باشگاه فوتبال استقلال، ماشاءالله عظیمی نایب رییس اتاق تعاون ایران و عضو شورای عالی بورس، رضا محمدکاظمی استاد دانشگاه تهران، پندار توفیقی قائم مقام سابق باشگاه استقلال، مهدی حاجی وند محقق و کارشناس حوزه خصوصی سازی و خاتونی کارشناس حوزه جامعه شناسی ورزشی نظرات خودرا بیان نمودند.1399/10/08
12:58:30
0.0 / 5
1067
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام