رحمانی:

اردوغان عذرخواهی كند

اردوغان عذرخواهی كند

به گزارش خبرگزاری نام یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن اشاره به شعرخوانی اخیر اردوغان اظهار داشت: امیدواریم آقای اردوغان به اشتباه خود پی ببرد و از ملت ایران عذرخواهی کند و بداند ملت ایران یکپارچه هستند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در نطق میان دستور جلسه علنی امروز مجلس با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید فخری زاده اظهار داشت: امروز ادامه راه شهدا خدمت صحیح به ملت، توجه به فرمایشات رهبر معظم انقلاب و توجه به مستضعفان کشور و توجه به اتحاد و انسجام در کشور است.
وی ادامه داد: مردم آذربایجان مردمی انقلابی هستند، باقرخان، ستارخان، شیخ محمد خیابانی و شهید باکری را هیچ شخصی فراموش نمی کند، آذربایجان در قلب ملت ایران جای دارد، امیدواریم آقای اردوغان به اشتباه خود پی ببرد و از ملت ایران عذرخواهی کند و بداند ملت ایران یکپارچه هستند و تمام اقوام ایران تحت لوای رهبری حضرت آقا متحد و منسجم راه انقلاب و شهدا را پیش می برند.
این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به اینکه دولت و مجلس با همفکری یکدیگر بودجه ای مطلوب تنظیم کنند و از کسری بودجه جلوگیری نمایند، اظهار نمود: وزیر جهاد کشاورزی بر مبنای قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی به قیمت گذاری دقیق بر مبنای تورم برای محصولات باغداران توجه داشته باشد، ۳۰۰ هزار هکتار باغ انگور در کشور وحود دارد که ۳۰ هزار هکتار آن در استان قزوین است، هر هکتار پنج شغل بوجود آورده است و این مشاغل در خطر نابودی است.
رحمانی افزود: قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی در سال ۷۲ به تصویب مجلس رسیده است که از آن روز هم خرید تضمینی، هم خرید یارانه ای و هم خرید توافقی انجام شده است.
منبع:

1399/09/23
13:45:40
5.0 / 5
1061
تگهای خبر: دولت , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام