سردار فدوی:

انتقام از عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده حتمی است

انتقام از عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده حتمی است

به گزارش خبرگزاری نام جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر انتقام از عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده، اظهار داشت: حتما در اولین فرصتی که پاسخ ما کفایت کننده و درخور باشد، اقدام می نماییم.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه امروز در حاشیه مراسم خاکسپاری پیکر مرحوم علی اصغر زارعی از پیشرفت در بررسی پرونده ترور شهید محسن فخری زاده و اعلام نتایج آن در اسرع وقت آگاهی داد و اظهار داشت: ما حتما در این پرونده جلو می رویم و نهادهای ذیربط مختلف از اطلاعات سپاه، سپاه حفاظت و وزارت اطلاعات شبانه روز در حال بررسی این پرونده هستند.
وی اشاره کرد: حتما و در اسرع وقت در برنامه ای زنده، بنده یا یکی از مسئولان دیگر نتایج این بررسی ها را تبیین و از پیشرفت ها دراین زمینه به مردم اطلاع رسانی می نماییم.
جانشین فرمانده کل سپاه در پاسخ به این پرسش که آیا امیدی به دستگیری عوامل دخیل در این جنایت وجود دارد؟ اظهار داشت: شیطان بزرگ آمریکا و صهیونیست ها، خبیثان کمک کننده ای را هم به کار می گیرند و این خبیثان گاهی مواقع متاسفانه نام ایرانی هم باید برایشان به کار گرفت؛ کسانی که از دهه شصت خیانت به ملت ایران را آغاز کردند که باید شناسایی و معرفی شوند که این کار را می نماییم.
سردار فدوی با تاکید بر انتقام از عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده اظهار داشت: حتما در اولین فرصتی که پاسخ ما کفایت کننده و درخور باشد، اقدام می نماییم.منبع:

1399/09/18
17:29:27
5.0 / 5
963
تگهای خبر: پرونده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام