با حضور امیر نصیر زاده؛

مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای اف ۴ برگزار گردید

مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای اف ۴ برگزار گردید

به گزارش خبرگزاری نام مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی هواپیمای اف ۴، با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایگاه شهید نوژه همدان برگزار گردید.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان خلبانی اف ۴، ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهید فخری زاده اظهار داشت: شهید فخری زاده در طول عمر با برکت خود منشأ خدمات فراوانی بود و همواره در جهت ارتقا توان نظامی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تلاشهای فراوانی کرد و سرانجامِ مجاهدت های وی ختم به شهادت شد. ترور این دانشمند بلندپایه بار دیگر داغ شهادت سردار سلیمانی را تازه کرد.
وی خطاب به دانشجویان اضافه کرد: همه شما عزیزان باید ادامه دهنده راه پرافتخار شهید سلیمانی و شهید فخری زاده که همان راه تولید علم و تأمین امنیت کشور است، باشید.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با تقدیر از عوامل فنی و خلبانان پایگاه به علت حضور چشم گیر در رزمایش اخیر این نیرو، افزود: نظامی گری شغل شریفی است و نباید صرفا به نگاه مرتفع ساختن نیازهای مادی به آن نگاه کرد و طبق فرموده مقام معظم رهبری، نظامی گری یکی از شریف ترین شغل هاست.
امیر نصیرزاده با تکیه بر اینکه باید در تمامی عرصه های اعتقادی، بصیرتی و امنیتی، خویش را پرورش دهید، اظهار داشت: همه شما باید به اهمیت کار در نیروی هوایی آگاه باشید، دشمن شناس بوده و روحیه نظامی گری و اطاعت پذیری را در خود پرورش دهید و با درک درست از مسائل امنیتی و حفاظتی، به صدمه های فضای مجازی اشراف داشته باشید و راه های مقابله با آنرا فرا بگیرید.
وی اظهار داشت: شما خلبانان جوان در آغاز این راه پر افتخار هستید و باید ادامه دهنده راه عزیزانی باشید که از تمام داشته های خود گذشتند، تا امنیت و اقتدار امروز حاصل شود.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه، از بخش اورهال هواپیماها، قرارگاه سربازان، اماکن عمومی و خدماتی، روند بازسازی استخر پایگاه و زمین چمن مصنوعی تازه راه اندازی شده پایگاه شهید نوژه بازدید نمود.


منبع:

1399/09/14
20:33:31
5.0 / 5
878
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام