در كمیسیون عمران انجام شد

بررسی پیشنهاد نمایندگان برای لایحه مشاركت عمومی-خصوصی

بررسی پیشنهاد نمایندگان برای لایحه مشاركت عمومی-خصوصی

سخنگوی كمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از بحث و بررسی پیرامون لایحه مشاركت عمومی- خصوصی در جلسه امروز این كمیسیون آگاهی داد.


سید البرز حسینی در گفت و گو با ایسنا، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس، بیان کرد: در جلسه امروز کمیسیون، کلیات لایحه مشارکت عمومی خصوصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این لایحه حالا در کمیته ویژه کمیسیون عمران در حال جمع بندی است. اعضای کمیسیون نیز در جلسه امروز نظرات و پیشنهادات خودرا درباره این لایحه مطرح نمودند.
وی در ادامه اظهار نمود: در نشست های آتی کمیسیون این لایحه از کمیته به کمیسیون آمده و در صحن کمیسیون مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این لایحه نقش ویژه ای در توسعه حوزه عمران کشور خواهد داشت و می تواند بخش اعظمی از مشکلات عمرانی کشور را حل کند.
نماینده مردم خدابنده در مجلس اشاره کرد: در ادامه نیز ایرادات لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین المللی جاده ای مسافر و کالا بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و شورای فدرال سوئیس که از طرف شورای نگهبان اعاده شده بود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی در ادامه اشاره کرد: قرار بر این شد که ایرادات وارده به این لایحه در کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی و مرکز پژوهش های و شورای نگهبان بررسی شود تا ایرادات مرتفع گردد.

منبع:

1399/09/03
22:37:36
5.0 / 5
1141
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام