محسن رضایی:

رئیس جمهور جدید آمریكا در نخستین فرصت كلیه تحریم ها را بردارد

رئیس جمهور جدید آمریكا در نخستین فرصت كلیه تحریم ها را بردارد

به گزارش خبرگزاری نام دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار داشت: رئیس جمهور جدید آمریكا باید در نخستین فرصت كلیه تحریم ها را بردارد و از ملت ایران به خاطر اقدامات گذشته عذرخواهی كند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «خوش بینی دولت های گذشته نسبت به آمریکا و اروپا، بارها به ملت ایران صدمه زده است. سریال چهل ساله سیاست تحریم و برداشتن تحریم از جانب دولت های آمریکا و خوش خیالی بعضی از دولتمردان ایران طی چهل سال قبل فرصت های اقتصاد ملی ما را از بین برده است.
دولتی در آمریکا آمده ایران را تحریم کرده و دولت دیگری می آید و آنرا در کاغذ بر می دارد. سریال کاغذی و قهرمان بازی عده ای در ایران و آمریکا با شکست برجام کاملاً آشکار شده است.
بنابراین از سویی رئیس جمهور جدید آمریکا باید در نخستین فرصت کلیه تحریم ها را بردارد، از ملت ایران به خاطر اقدامات گذشته عذرخواهی کند، خسارات اقتصادی ناشی از تحریم ها که به ملت ایران وارد شده را جبران کند.
از سوی دیگر نباید منتظر برداشتن تحریم ها بمانیم بلکه با استفاده از توانایی های خود و قوی شدن در اقتصاد، فرهنگ و تقویت امنیت در داخل و جبهه مقاومت در منطقه از دیوار نیمه ویران آمریکا که در مقابل ملت ایران قرار دارد، بپریم. ما دنبال جنگ نیستم ولی حقوق ملت خویش را با اقتدار می ستانیم.»


منبع:

1399/08/18
20:14:39
5.0 / 5
1117
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام