آشنا خطاب به هتاكان به دولت:

سخن رهبری را بشنوید و دست از هتاكی و پرده دری و نمایش گری بردارید

سخن رهبری را بشنوید و دست از هتاكی و پرده دری و نمایش گری بردارید

به گزارش خبرگزاری نام مشاور رئیس جمهوری خطاب به هتاكان به دولت با تاكید بر اینكه حداقل در سال ۹۹ سخن رهبری را بشنوید و دست از هتاكی و پرده دری و نمایش گری بردارید، اظهار داشت: قوه مجریه را یاری دهید و مشكلات ملی را از سر راه بردارید.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر با اشاره به بیانات امروز رهبری در جلسه ی ستاد ملی کرونا نوشت:
«‏در سال های ۹۲ و ۹۶ که صدای ملت را نشنیدید؛ حداقل در سال ۹۹ سخن رهبری را بشنوید و دست از هتاکی و پرده دری و نمایش گری بردارید. قوه مجریه را یاری دهید و مشکلات ملی را از سر راه بردارید. شاید همان گونه که به مجلس رسیدید به دولت هم برسید فقط کمی صبر پیشه کنید؛ این آسیاب به نوبت است.»
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، آیت الله سید علی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بامداد شنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا که با حضور ایشان برگزار شد، در بخش هایی از بیانات شان با تاکید بر ضرورت اتحاد و انسجام درونی در کشور، به اقدام اخیر برخی‎ها در مواجهه با دولت و شخص رئیس جمهور اشاره کردند و گفتند: باآنکه در بین این برادران، افراد خوبی هم هستند، اما این کار غلط بود و این مورد را به طور صریح اعلام می کنم.
حضرت آیت الله خامنه ای، انتقاد را غیر از هتک حرمت دانستند و افزودند: هتک حرمت در بین مردم حرام است و نسبت به مسؤلان بیشتر، بویژه در بین مسؤلان بالای کشور.
ایشان خاطرنشان کردند: امکان دارد انتقاد درستی داشته باشید، انتقاد کنید اشکالی ندارد اما انتقاد با اهانت و هتک حرمت متفاوت می باشد اینگونه رفتارها و هتک حرمت، روش امریکایی ها است که در مناظره ها و کارهای مطبوعاتی، خویش را در دنیا رسوا کرده اند تا جایی که یک شخصیت برجسته سیاسی آنها می گوید، دنیا با هراس و تحقیر به ما نگاه می کند.
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: روش ما اسلامی و قرآنی است، یعنی انتقاد بیان می شود اما هتک حرمت انجام نمی گیرد.
حضرت آیت الله خامنه ای در جمع بندی این مورد گفتند: باید حرمت رؤسای سه قوه و مسؤلان کشور که در عرصه خدمت رسانی به مردم هستند، حفظ شود.
منبع:

1399/08/03
23:56:43
5.0 / 5
1292
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام