افتخاری :

امارات به ریسمان پوسیده چنگ زده است

امارات به ریسمان پوسیده چنگ زده است

به گزارش خبرگزاری نام عضو شورای مركزی موتلفه اظهار داشت: كشورهایی كه خودرا به اسرائیل گره زده اند بدانند كه این رژیم درحال غرق شدن است و به ریسمانی چنگ زده اند كه پوسیده و زمانی كه غرق شود همه آنها را با خود غرق می كند.لاله افتخاری عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نرمال سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی اظهار داشت: این روابط در گذشته هم به نحوی برقرار بود اما در این توافق اخیر رابطه ها از پشت صحنه بیرون افتاد.
وی اضافه کرد: آنها تظاهر به مطالب دیگری می کردند اما این ظاهر سازی به نقطه آخر رسید و همه چیز آشکار شد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اشاره کرد: بنظر می رسد که رفتار برخی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس بی شباهت به امویان نیست، آل امیه به جهت اینکه زیراب دین را بزند تظاهر به دینداری می کرد اما در زمان یزید بی دینی آنها آشکار شد.
افتخاری گفت: این کار آنها(امارات) نیز از جهتی هم بد نیست، چون تکلیف مردم با آنها مشخص می شود و کمک می نماید که هم مسلمانان هم مردم کشورهای دیگر چهره واقعی این دولت ها را بشناسند و موضع خود نسبت به آنها را مشخص کنند.
وی اشاره کرد: به نظر من این اقدام امارات تاثیر شایان توجهی بر معادلات منطقه دارد اما اگر مسلمانان و کشورهای عاقل تر منطقه همت کنند این تاثیر به سود جهان اسلام خواهد بود، از این جهت که خائنین به مسلمانان حسابشان از بقیه جدا شده است.
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری اظهار داشت: آشکار شدن چهره خیانت کاران به آرمان های اسلام اگر در مقابلش تصمیم درست باشد برای جهان اسلام بسیار مفید خواهد بود.
افتخاری اشاره کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اسرائیل در حال نابودی است، هم از درون در حال فروپاشی است و هم از بیرون وجاهت خودرا از دست داده است و دست و پا می زند تا یک روز بیشتر زنده بماند. از این جهت یک روز به غزه حمله می کند، یک روز در سوریه اقدام نظامی می کند تا نشان دهد که هنوز زنده است.
وی در آخر اظهار داشت: کشورهایی که خودرا به اسرائیل گره زده اند بدانند که این رژیم در حال غرق شدن است و به ریسمانی چنگ زده اند که پوسیده است و زمانی که غرق شود همه آنها را با خود غرق خواهدنمود.


منبع:

1399/06/14
17:14:13
5.0 / 5
1750
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام