نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی:

توهین به مردم و روحانیت روستای ابوالفضل از هیچ مقامی پذیرفتی نیست

توهین به مردم و روحانیت روستای ابوالفضل از هیچ مقامی پذیرفتی نیست

خبرگزاری نام: نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: توهین به مردم و روحانیت در روستای ابوالفضل اهواز از جانب هیچ مقامی پذیرفتی نیست.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، ️سید کریم حسینی عصر امروز با حضور در روستای ابوالفضل ضمن دلجویی از مردم و امام جماعت این روستا، اظهار نمود: قانون فصل الخطاب و بالاتر از همه چیز است و هم مسؤلان و هم مردم موظف به رعایت قوانین هستند اما باید بدانیم که مردم حق شهروندی دارند و باید حقوق آنها را محترم شمرد.
رئیس مجمع نمایندگان در ادامه بیان نمود: امروز با رئیس بنیاد مستضعفان تلفنی صحبت کردم و از مسؤلان استانی هم پیگیر ماجرا شدم و نخستین قولی که از مسؤلان گرفتم، رعایت حق و حقوق ساکنان روستای ابوالفضل اهواز است.
وی تاکید کرد: هر کس قصوری را مرتکب شده باید مواخذه شود، توهین به مقام روحانیت و مردم پسندیده نیست و باید نسبت به این توهین عذرخواهی شود.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بیان نمود: رئیس بنیاد مستضعفان به من وعده داد که بنیاد مستضعفان با ساکنان روستای ابوالفضل همکاری و از تصمیم های منطقی در این خصوص استقبال می کند.
حسینی اضافه کرد: با استاندار هم صحبت کردم و وی هم بر حفظ حرمت و حقوق ساکنان روستای ابوالفضل اهواز در چهارچوب ضوابط اصرار دارد و مخالف سوءاستفاده برخی افراد سودجو از مساله است.
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، روز گذشته مأموران نیروی انتظامی و مأموران اجراییات شهرداری اهواز به منظور تخریب ساخت وسازهای غیرمجاز در روستای ابوالفضل اهواز حضور بهم رساندند که با مقاومت اهالی روستا مواجه گشتند.
سید نظام الدین موسوی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در واکنش به این اتفاق در پیامی در شبکه اجتماعی خود نوشت: ‏ «در تماس با آقای فتاح رئیس بنیاد مستضعفان مبحث روستای ابوالفضل اهواز را پیگیری کردم. می گوید مساله روز گذشته ارتباطی به شکایت بنیاد ندارد و ظاهراً مربوط به مصوبات کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری اهواز برای مقابله با ساخت وسازهای غیرقانونی بوده است. نمایندگان اهواز در حال بررسی دقیق تر مبحث هستند».

1399/06/08
14:13:04
5.0 / 5
2078
تگهای خبر: شكایت , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام