موسوی :

شكایت نمایندگان ازقراردادویلموتس

شكایت نمایندگان ازقراردادویلموتس

به گزارش خبرگزاری نام رئیس كمیته فرهنگی كمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: شكایات زیادی درباره قرارداد ویلموتس به این كمیسیون واصل شده كه در اسرع وقت بررسی می شود.سیدنظام الدین موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به حواشی به وجود آمده درباره قرارداد «ویلموتس» سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، اظهار داشت: از ابتدا قرارداد ویلموتس با واکنش هایی مواجه بود و خیلی از کارشناسان و مفسرین راجع به اصل قرارداد در زمان انعقاد آن شبهه داشتند و معتقد بودند مبلغ قرارداد و بندهای آن شائبه هایی دارد و مبتنی بر منافع ملی کشور نیست.
وی بیان کرد: شکایت ویلموتس منجر به حکم سنگینی برای کشورمان شده و این مسئله واکنش های زیادی را به دنبال داشته و سبب شده شکایت هایی به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی واصل شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: هم شکایت هایی از جانب نمایندگان مجلس و هم شکایاتی از بیرون مجلس درباره قرارداد «ویلموتس» به کمیسیون اصل ۹۰ واصل شده است که ما به سرعت این پرونده را در دستور کار قرار می دهیم و بررسی می شود.
موسوی اشاره کرد: بواسطه اینکه موضوع ورزش در کمیته فرهنگی و اجتماعی کمیسیون اصل ۹۰ بررسی می شود، بنده مسئولیت پیگیری پرونده سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران را برعهده دارم.
رئیس کمیته فرهنگی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: این کمیته جلسات خودرا جهت بررسی پرونده ویلموتس برگزار خواهدنمود و به احتمال زیاد روز دوشنبه مسئولان ذیربط در مجلس حضور پیدا می کنند تا این مساله را مورد بررسی قرار دهیم.
وی تاکید کرد: قرارداد ویلموتس سرآغازی برای ورود کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به کل مقوله قراردادها در ورزش خصوصاً فوتبال خواهد بود.
موسوی تصریح کرد: البته در گذشته پرونده ای در کمیسیون اصل ۹۰ تحت عنوان پرونده فساد در فوتبال داشتیم که در دوره نهم مجلس تهیه شد و در دستگاه قضا موجود است.
وی افزود: البته ما اهتمام می نماییم پرونده فساد در فوتبال را به روز نماییم و مطالب و نکات جدید را هم به آن اضافه کرده و متخلفان را به دستگاه قضا معرفی خواهیم کرد.
نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: کمیسیون اصل ۹۰ مجلس بررسی های خودرا دراین زمینه انجام خواهد داد و بطور قطع به محض آنکه گزارش نهایی خودرا درباره پرونده «ویلموتس» و سایر موارد در حوزه ورزش نهایی نماییم، در صحن علنی مجلس جهت روشن شدن افکار عمومی قرائت می شود.

منبع:

1399/06/01
14:02:50
5.0 / 5
2212
تگهای خبر: پرونده , حكم , شكایت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام