مداح:

دوسوم بیمارستان های ارتش به بیماران كرونایی خدمات رسانی می كنند

دوسوم بیمارستان های ارتش به بیماران كرونایی خدمات رسانی می كنند

رئیس اداره بهداشت و درمان ارتش اظهار داشت: از آغاز بحث كرونا تا به امروز ۶ هزار بستری در حوزه كرونا داشتیم كه در مجموع ۱۸۰۰ تخت بیمارستانی و ۲۰۰ تخت آی سی یو را به این حوزه اختصاص دادیم.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، امیر مصطفی مداح رئیس اداره بهداشت و درمان ارتش بامداد امروز (چهارشنبه) در مراسم بازدید معاون هماهنگ کننده ارتش از بخش های نوین دانشگاه علوم پزشکی آجا با اشاره به تلاش مجموعه درمانی ارتش در حوزه پیشگیری و درمان بیماری کرونا، تصریح کرد: در مجموع ۲ سوم از ۳۸ بیمارستان درمانی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حال عرضه خدمات بهداشتی به بیماران کرونایی هستند.
وی اضافه کرد: در شهرهای اهواز، رشت و خرم آباد صد درصد ظرفیت تخت های بیمارستانی در خدمت بیماران کرونایی بوده است و در تهران بیمارستان هاجر هم به صورت کامل به این مورد اختصاص یافته است.
رئیس اداره بهداشت و درمان ارتش تصریح کرد: از آغاز بحث کرونا تا به امروز ۶ هزار بستری در حوزه کرونایی داشتیم که در مجموع ۱۸۰۰ تخت بیمارستانی و ۲۰۰ تخت آی سی یو را به حوزه درمان بیماران کرونایی اختصاص دادیم.
امیر مداح با اشاره به اینکه ۱۴ هزار عدد تخت نقاهتگاهی در پادگان ها و شهرهای بزرگ ایجاد کردیم، اظهار داشت: از تعداد ۶ هزار بیمار بستری ۱۰ درصد مرگ و میر داشتیم.
وی افزود: تابحال در مجموعه نیروهای ۴ گانه ارتش ۲۰ نفر تلفات کرونایی داشتیم که از این تعداد ۴ نفر شهید مدافع سلامت هستند که دو پزشک و دو پرستار شهید شدند.

1399/05/22
12:11:07
5.0 / 5
2152
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام