نماینده ولی فقیه در سپاه:

نیروی زمینی سپاه اشراف بسیار خوبی بر مرزهای جنوب شرق كشور دارد

نیروی زمینی سپاه اشراف بسیار خوبی بر مرزهای جنوب شرق كشور دارد

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه اشراف بسیار خوبی بر مرزهای جنوب شرق كشور دارد و رزمندگان با ایمان و مقتدر این نیرو برای صیانت از مرزهای سرزمینی ایران اسلامی آماده هستند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با سفر به استان سیستان و بلوچستان، از مرزهای جنوب شرق و مناطق ماموریتی و پایگاه های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه بازدید کرد.

نماینده ولی فقیه در سپاه در جریان بازدید از پایگاه های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی شهرستان سرباز و سراوان در جمع رزمندگان قرارگاه، با ابلاغ سلام مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا به آنان و اظهار خرسندی از حضور در جمع حافظان دلیر و سلحشور مرزهای ایران اسلامی اظهار داشت: بحمدالله امروز نیروی زمینی سپاه اشراف بسیار خوبی بر مرزهای جنوب شرق کشور دارد و رزمندگان با ایمان و مقتدر این نیرو برای صیانت از مرزهای سرزمینی ایران اسلامی آماده هستند.

حاجی صادقی با اشاره به نقش آفرینی مجاهدانه رزمندگان نیروی زمینی سپاه در تأمین امنیت مرزها اظهار داشت: نیروی زمینی سپاه با ایجاد پاسگاه های مرزی نقش مهمی در امنیت پایدار جنوب شرق کشور ایفا کرده است.

وی اقدامات یگان های مهندسی نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی جنوب شرق کشور را مطلوب توصیف و خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه نه تنها حفظ امنیت مرزها را در این مناطق بر عهده دارد، بلکه یار و همراه مردم مظلوم این مناطق در مشکلات بوده و اقدامات محرومیت زدایی و مردم یاری بسیار خوبی را به انجام می رساند.

در این بازدید که حجت الاسلام محمد هادی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه و سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس، نماینده ولی فقیه در سپاه را همراهی می کردند، حجت الاسلام حاجی صادقی در فضایی صمیمی با رزمندگان و بسیجیان حاضر در پایگاه های مرزی به گفت و گو پرداخت.

نماینده ولی فقیه در سپاه در مسافرت به استان سیستان و بلوچستان، از طرح های توسعه سواحل مکران و پایگاه امام خمینی (ره) چابهار هم بازدید نمود.

1399/05/20
14:01:15
5.0 / 5
2227
تگهای خبر: ابلاغ , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام