بررسی مسائل حوزه صنعت در مجلس

گیلانی: وزارت صمت درباره افزایش قیمت خودرو با مردم شفاف صحبت كند

گیلانی: وزارت صمت درباره افزایش قیمت خودرو با مردم شفاف صحبت كند

نماینده مردم شوشتر در مجلس یازدهم اشاره كرد: وزارت صمت در تحقق سال جهش تولید نقش اساسی دارد و باید برنامه های این وزارت خانه برای تحقق این شعار و پشتیبانی از كالای ایرانی روشن و شفاف شود.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، سهراب گیلانی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی عملکرد وزارت صمت با حضور سرپرست این وزارت خانه بیان کرد: ابتدا سوال بنده از هیات رئیسه این است که دعوت از وزرا و مواردی که نمایندگان مطرح می کنند به کجا ختم می شود و این تعامل جدیدی که در مجلس یازدهم شروع شده است و آمد و رفت ها چه بازخوردی خواهد داشت؟ وزارت صنعت و معدن همانطور که حضرت آقا فرمودند باید برای جهش تولید برنامه ریزی داشته باشد ما انتظار داشتیم تا برنامه جمع بندی شده برای تحقق جهش تولید به ما ارائه نمایند.
ایشان سپس اظهار نمود: وزرا باید به اسناد بالادستی توجه داشته باشند و در این چارچوب عمل کنند. امروز بازار ما بطور جدی لطمه دیده است چرا هر روز قیمت خودرو افزایش می یابد، روز گذشته در اخبار شنیده می شد که احیانا وزارت صمت قیمت خودرو را افزایش دهد چرا با مردم شفاف صحبت نمی کنید؟.
نماینده مردم شوشتر اشاره کرد: چرا پیش از برداشت محصولات کشاورزی برای صادرات آنها برنامه ریزی نمی کنید؟. محصولات گوجه فرنگی و سیب زمینی حالا بر روی زمین مانده است در صورتیکه عراق برای محصولات ما له له می زند چرا به بخش خصوصی توجه نمی کنید؟.
گیلانی در آخر اشاره کرد: وزارت صمت چگونه از تولید داخلی حمایت می کند. وقتی ما لاستیک در داخل تولید می نماییم چرا محصول مشابه را از خارج وارد می کنیم؟
منبع:

1399/04/15
12:15:00
5.0 / 5
2350
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام