پژمانفر در تذكر شفاهی:

نمی گذرایم مفسدان خواب خوش داشته باشند

نمی گذرایم مفسدان خواب خوش داشته باشند

عضو كمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: مجلس یازدهم خواب خوش برای جریان فساد و رانت خواران نمی گذارد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی و در واکنش به تصویب قطعنامه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی مقابل ایران، اظهار داشت: آقای رئیس جمهور برجام مُرد و هفت کفن آن نیز پوسیده شد، پس بهتر است دیگر درباره خروج ایران از برجام صحبت نکنید و باید درباره خروج از NPT تصمیم گیری شود.
وی افزود: کشورهای غربی در مقابل ما ظالمانه تصمیم گیری می کنند و ما هم باید تصمیم بگیریم که آیا می خواهیم در مقابل آنان بایستیم یا خیر.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: آقای روحانی بجای نگاه به بیرون، به داخل کشور نگاه کنید، چونکه فقط یک سال از عمر این دولت باقی مانده است و مردم مشکلات زیادی دارند.
عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با انتقاد از گرانی شدید مسکن اظهار داشت: اجاره بهای بالای مسکن زندگی مردم را مستأصل کرده است و مردم با اجاره بهای قبلی خود حتی در حاشیه شهرها هم نمی توانند خانه پیدا کنند. افتخار این دولت آن است که هفت سال مسکن را تعطیل کرد که نتیجه آنرا همگی می بینیم.
پژمانفر با اشاره به اینکه مجلس دهم در حوزه نظارت بسیار ضعیف عمل کرد، اظهار داشت: اساسا نمایندگان مجلس یازدهم از همه ابزارهای نظارتی خود استفاده می نمایند و در کمیسیون اصل نود خواب خوش برای جریان فساد و رانت خواران نمی گذاریم و با همه سلاطین همچون سلطان شکر، آهن و... برخورد می نماییم.منبع:

1399/04/01
14:39:47
5.0 / 5
2372
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام