نیك بین در اخطار قانون اساسی:

مدیران مزاحم و پیر دولت باید بروند

مدیران مزاحم و پیر دولت باید بروند

به گزارش خبرگزاری نام نماینده مردم كاشمر در مجلس اظهار داشت: مسؤلان دولتی می گویند كه برای حل مشكلات اقتصادی باید قوانین مزاحم را از بین برد كه تاكید ما این است كه مدیران مزاحم و پیر هم باید بروند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، جواد نیک بین در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی اخطار قانون اساسی تصریح کرد: تا انقلاب اقتصادی انجام نشود و همینطور اهداف اقتصادی، انقلابی نشود، نتیجه آن اقتصادی ناعادلانه خواهد بود و بر این اساس باید ریل گذاری دقیقی در جهت بهبود مشکلات اقتصادی در دستور کار قرار گیرد.
وی با اشاره به اینکه باید ارزش افزوده آزاد شود تا از خام فروشی رها شویم، اظهار داشت: جای تأسف دارد که یک میلیون سنگ مرغوب ایرانی به قیمت بسیار پایین وارد می شود و همان سنگ با قیمت بسیار گزافی وارد کشور می شود که این مساله خسارت زیادی به اقتصاد تحمیل می کند.
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مجلس و دولت باید با یکدیگر در تعامل باشند و همکاری کنند تا مشکلات اقتصادی حل و فصل شود اما چه نماییم که نگاه دولت برای حل مشکلات معیشتی مردم به خارج از کشور است.
نیک بین بیان نمود: مسؤلان دولتی می گویند که برای حل مشکلات اقتصادی باید قوانین مزاحم را از بین برد که تاکید ما این است که مدیران مزاحم و پیر هم باید بروند چون که وقتی به آنان نگاه می نماییم یاد خانه سالمندان می افتیم.
وی اظهار داشت: سیاست های لیبرالی و نگاه به بیرون دولت سبب مشکلات زیادی برای کشور شده و باید به ظرفیت های داخلی خودمان دقت نماییم.


منبع:

1399/03/18
13:48:27
5.0 / 5
2584
تگهای خبر: دولت , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام