رئیس بیمارستان امام علی(ع) ارتش:

بیشتر از 300 مبتلا به كرونا را پذیرش كرده ایم

بیشتر از 300 مبتلا به كرونا را پذیرش كرده ایم

خبرگزاری نام: دكتر محسنی اظهار داشت: بیشتر از 300 نفر موارد مثبت مبتلا شدن به كرونا و بیشتر از 97 نفر مورد بستری در بیمارستان امام علی(ع) ارتش داشتیم و در یك اقدام جهادی با همكاری دانشگاه علوم پزشكی، قرارگاه لشكر 21 حمزه و استانداری، سه نقاهتگاه در سطح تبریز راه اندازی كردیم.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از روابط عمومی ارتش، دکتر ساسان محسنی رئیس بیمارستان امام علی(ع) آجا در مراسم تجلیل از کادر درمانی بیمارستان امام علی(ع) ارتش توسط گروه های جهادی خادمان راهیان نور استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: بیمارستان امام علی(ع) از روز اول ابلاغ مبارزه با ویروس منحوس کرونا با دریافت آمادگی های لازم مانند تهیه لوازم بهداشتی، کادر درمان و داروهای مورد نیاز پای کار آمد.
وی با اشاره به خدمات کادر درمان این بیمارستان اظهار داشت: کادر درمان مأموریت خویش را برای مبارزه با این ویروس در جهت اطاعت از اوامر سلسله مراتب فرماندهی بموقع اجرا و مسئولیت خویش را به خوبی انجام داد.
رئیس بیمارستان امام علی(ع) ارتش در مورد پذیرش بیشتر از هزار نفر از بیماران مشکوک به کرونا در این بیمارستان هم اظهار داشت: بیشتر از 300 نفر موارد مثبت و بیشتر از 97 نفر مورد بستری داشتیم.
او همینطور اضافه کرد: در یک اقدام جهادی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، قرارگاه لشکر 21 حمزه و استانداری سه نقاهتگاه در سطح تبریز راه اندازی کردیم که یکی از این نقاهتگاه ها به نام امام علی(ع) ظرفیت 200 تخت خواب را داشته و مجهز به تمام امکانات نقاهتگاهی است و خوشبختانه تابحال این مراکز که برای روزهای طغیان ویروس در نظر گرفته شده بود، عملیاتی نشده است.
منبع:

1399/03/06
23:44:30
5.0 / 5
2666
تگهای خبر: ابلاغ , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام