جایگزینی جشن های آزادی با گلریزان های مجازی

جایگزینی جشن های آزادی با گلریزان های مجازی

خبرگزاری نام: بمنظور پیش گیری از انتقال ویروس كرونا تمامی جشن های گلریزان ویژه ماه مبارك رمضان امسال در چارچوب گلریزان های تلویزیونی و آیین های زنده در فضای مجازی انجام خواهد شد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ستاد دیه کشور، در امتداد حفظ سلامت خیرین با توجه به توافق های انجام شده با مراکز صدا و سیما برنامه های مربوط به حبس زدایی محکومان جرایم غیرعمد در استانها امسال در قاب شیشه ای تلویزیون برگزار و طبق جدول زمانبدی در ماه مهمانی خدا سیمای استانی بطور زنده هر شب یک جشن گلریزان را برگزار و تمامی عواید حاصل از آنرا به مددجویان تحت حمایت ستاد دیه اختصاص خواهند داد.

برگزاری گلریزان های لایو در اینستاگرام

با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی افزون برنامه های تلویزیونی بعضی از استانها منجمله یزد با دعوت از چهره های مطرح هنری و ورزشی گلریزان های زنده مجازی را در طول این ماه برگزار خواهند کرد. این اقدام با هدف ترغیب آحاد مختلف اجتماعی برای مشارکت در امر حسنه آزادی بدهکاران غیربزهکار برنامه ریزی شده است.

نهاد جمع آوری کمک برای آزادی زندانیان غیرعمد ستاد دیه است

با عنایت به کارهای اخیر ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خیرین توجه داشته باشند در دام شیادان فضای مجازی قرار نگیرند، این نهاد حمایتی تنها مرجع رسمی در حوزه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد بشمار می رود.

۶۷۳۶ زندانی غیرعمد نیازمند کمک های خیرین هستند

با عنایت به موجودی ۱۳ هزار و ۷۰۰ نفری محکومان جرایم غیرعمد در کشور طبق تحقیقات به عمل آمده از طرف گروه های تحقیق نزدیک به ۶ هزار و ۷۳۶ نفر از این افراد واجد شرایط برای دریافت کمک های نوعدوستانه تعیین شده اند.

منبع:

1399/02/07
18:18:04
5.0 / 5
3309
تگهای خبر: حبس , زندان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام