نماینده مردم تبریز بیان كرد

چاره ای جز همزیستی با كرونا نداریم

چاره ای جز همزیستی با كرونا نداریم

به گزارش خبرگزاری نام یك عضو كمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تاكید بر لزوم فعال شدن مجدد كسب وكارها با فاصله گذاری و رعایت پروتكل های بهداشتی اظهار داشت: در كنار پیشگیری و درمان چاره ای جز همزیستی با بیماری كرونا نداریم.


محمدحسین فرهنگی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: هم اکنون ستاد مقابله با بحران کرونا زیر نظر رئیس جمهور مستقیماً فعالیت دارد و سفارش و پیشنهاد ما به این ستاد این است که اقلام بهداشتی با قیمت و روش مناسب مثلا توزیع درب منازل در اختیار عموم جامعه قرار گیرد.
وی ادامه داد: مردم باید دستکش، ماسک و نظایر آنرا در اختیار داشته باشند و بعد از آن که توانستیم امکانات را به همه مردم برسانیم، در کنار پیشگیری و درمان، چاره ای جز همزیستی با بیماری نیست و باید با فاصله گذاری و رعایت پروتکل های بهداشتی و ضدعفونی محیط های مختلف، مردم تدریجاً به سر کار خود برگردند، ظاهرا دولت هم چنین برنامه ای دارد.
نماینده مردم تبریز در مجلس افزود: بنظر می رسد باید به تدریج و با رعایت مسائل بهداشتی و تمهیدات لازم جریان زندگی برگردد، البته باید کنترل های مناسب در نظر گرفته شود و این امر نیازمند پیش بینی های مناسب فراتر از بحث بهداشت و درمان و استفاده از مجموعه هایی مثل بسیج است. نمی گردد همه جا را تعطیل کرد، خیلی ها روزمزد زندگی می کنند و درآمد ثابتی ندارند و تداوم این وضعیت ممکنست آثار سوء گسترده تری مثل بروز برخی ناهنجاری ها را به دنبال داشته باشد.
فرهنگی با انتقاد از عدم صدور مجوز برای برگزاری نشست منتخبان مجلس یازدهم اشاره کرد: مراکز تصمیم گیری مثل مجلس باید بتوانند فعالیت خودرا به هنگام انجام دهند.
منبع:

1399/02/05
12:35:39
5.0 / 5
2732
تگهای خبر: دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام