قاضی زاده هاشمی :

كرونا وحشی گری غرب را ثابت كرد

كرونا وحشی گری غرب را ثابت كرد

به گزارش خبرگزاری نام عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: غربی ها همیشه تلاش می كردند خوی وحشی گری ناشی از جهان بینی اومانیستی را روتوش كنند اما در بحران كرونا، واقعیت این تفكر روشن شد.سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباب فرمایشات مقام معظم رهبری پیرامون خوی وحشی گری در غرب گفت: جهان بینی و فلسفه غرب مبتنی بر خودخواهی است. فرد تربیت شده در جهان غرب، خودرا حقِ مطلق می داند و معتقد می باشد هر چیزی كه منافع من را تامین كند، درست و هر چه در امتداد منافع من نباشد، غلط است؛ به سبب این اندیشه است كه آمریكایی ها محموله ماسك و كیت های تشخیص كرونا را از فرانسه و آلمان می دزدند و در میان ایالات های آمریكا نیز چنین دزدی هایی وجود دارد.
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی افزود: همین تفكر فردگرایی باعث شده كه مردم مغازه ها را غارت می كنند برای اینكه معتقدند كه باید برای منافع خود عمل كنند.
وی اضافه كرد: در مقابل فرهنگ غربی، فرهنگ توحیدی وجود دارد كه همه انسان ها بر طبق این فرهنگ باید در مقابل خداوند پاسخگو باشند؛ این فرهنگ روحیه ایثار و جوانمردی را گسترش می دهد.
عضو شورای مركزی فراكسیون نمایندگان ولایی مجلس اشاره كرد: غربی ها تلاش می كردند خوی وحشی گری خودرا كه نتیجه تفكر اومانیستی است، پنهان كرده و روتوش نمایند اما در بحران هایی مثل كرونا، واقعیت این تفكر ظهور و بروز می نماید؛ در شخصیت هایی مثل ترامپ، این واقعیت وضوح بیشتری دارد.
قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: غرب زدگان داخلی نیز جهان بینی غرب را قبول دارند حتی اگر در ایران زندگی كرده و مسلمان باشند، روش و تفكر غربی را می پسندند؛ این افراد هیچگاه از وقایع درس نمی گیرند چون باورهایشان برمبنای تفكر آمریكایی است. آمریكا قبل از این نیز پرونده سیاهی در جهان داشته و اگر غرب گرایان می خواستند درس بگیرند تا امروز درس گرفته بودند.
وی درباب كوشش های برخی مقامات برای دریافت كمك از غرب جهت كنترل بیماری كرونا اظهار داشت: جمهوری اسلامی در هیچ موضوع و سطحی نباید از كشورهایی كه مبتنی بر مكاتب شیطانی اداره می گردند، توقع و امید كمك داشته باشد.


منبع:

1399/01/22
13:24:21
5.0 / 5
3245
تگهای خبر: پرونده , قاضی , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام