برگزاری انتخابات دوم اسفند بدون ابطال حتی یك صندوق رأی در استان تهران

برگزاری انتخابات دوم اسفند بدون ابطال حتی یك صندوق رأی در استان تهران

خبرگزاری نام: معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به برگزاری مطلوب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: انتخابات دوم اسفند بدون ابطال حتی یك صندوق رأی در استان تهران برگزار گردید.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، شكراله حسن بیگی در گفتگویی با اشاره به برگزاری مطلوب انتخابات دوم اسفندماه در استان تهران تصریح كرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نخستین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان تهران با مشاركت خوب و به شكل مطلوب برگزار گردید. با تلاش ستاد انتخابات استان تهران و كمیته های مختلف این ستاد، برگزاری این دوره از انتخابات جزو انتخاباتی بود كه حتی یك شكایت نداشته و هیچ صندوق رای ابطال نشد.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران همینطور عنوان كرد: مشاركت مردم در این انتخابات نشان دهنده همراهی مردم با نظام جمهوری اسلامی می باشد و نوید دهنده برگزاری مطلوب و با مشاركت حداكثری در سال 1400 می باشد.

حسن بیگی با اشاره به برگزاری چهار انتخابات در سال 1400 عنوان كرد: چهار انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شورای اسلامی، انتخابات میان دوره ای مجلس و میان دوره ای خبرگان در سال 1400 برگزار می گردد از اینرو حساس ترین انتخابات را در پیش داریم.

او همینطور تصریح كرد: رشد و بلوغ سیاسی مردم برای ما یك نعمت است و بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و تاكیدات مقام معظم رهبری این نظام به پیش می رود و تلاش دشمن از طرق مختلف برای شكست انقلاب اسلامی محكوم به شكست است.
1399/01/09
18:47:21
5.0 / 5
3838
تگهای خبر: شكایت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام