فرمانده نیروی هوایی ارتش:

تلاش جامعه پزشكی در مبارزه با ویروس كرونا یادآور روزهای دفاع مقدس است

تلاش جامعه پزشكی در مبارزه با ویروس كرونا یادآور روزهای دفاع مقدس است

خبرگزاری نام: امیر سرتیپ خلبان نصیرزاده اظهار داشت: همت و تلاش جوانمردانه همكارانم در خط مقدم مبارزه با فراگیری ویروس كرونا، یادآور روزهای دفاع مقدس و رقم خوردن جلوه های شكوهمند ایثار و فداكاری است.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا و به نقل از ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده در پیامی به پزشكان، پرستاران اظهار نمود: همكاران دلاورم در خط مقدم دفاع از سلامت جامعه، تقارن روزهای دشوار و طاقت فرسای مواجهه با فراگیری بیماری كرونا با ایام ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت امیرالمومنین امام علی ضد السلام، مرا بر آن داشت تا در این مجال مختصر، تاسی عملی تان به سیره علوی برای دستگیری از دردمندان جامعه را ستوده و پیش تك تك شما فروتنانه سر تعظیم فرود آورم.
وی اضافه كرد: همت جوانمردانه پزشكان، پرستاران و سایر كادر درمانی و خدمات بهداشتی كشورمان بخصوص شما همكاران عزیزم در خط مقدم مبارزه با فراگیری بیماری كرونا ویروس، یادآور روزهای دفاع مقدس و رقم خوردن جلوه های شكوهمند ایثار و فداكاری است.
امیر نصیرزاده اظهار داشت: گزارش های واصله و ملاحظات میدانی از عزم راسخ تان برای دفاع از هموطنان مان، موید این واقعیت است كه سوگند مقدس سربازی، مرز و لباس نمی شناسد. آنچنان كه روز گذشته نه چندان دور، خلبانان و كاركنان رزمی و فنی در خط مقدم دفاع از مرزهای سرزمین مادری مان در دفاع مقدس و بعد از آن از حریم آل الله بودند.
وی تصریح كرد: امروز نیز، مرزهای دفاع مقدس، نبض به شماره افتاده امید بیمار و خانواده او و لباس مقدس جنگاوری در این میدان، خلعتی روشن به روشنایی باطن و ضمیر درخشان شماست.
فرمانده نیروی هوایی ارتش عنوان كرد: این روزهای فراموش نشدنی با همه تلخی ها و دشواری ها سپری خواهد شد و مردم قدرشناس ایران بار دیگر حماسه جاودان تان را به خاطر خواهند سپرد، آنچنان كه عملیات ۱۴۰ فروندی را، آنچنان كه حمله به الولید را، آنچنان كه شكوه عملیات دستگیری ریگی شرور را؛ و ما را آنچنان كه قیصر شعر پارسی گفت به خاطر می آورند.
امیر نصیرزاده با بیان این بیت شعر اضافه كرد: «سراپا اگر زرد و پژمرده ایم، ولی دل به پاییز نسپرده ایم»، «دلی سربلند و سری سر به زیر، از این دست عمری به سر برده ایم».
وی خاطرنشان كرد: فرخندگی ولادت مولی الموحدین را به شیرین كامی همرزمی و همسنگری با یاران فداكاری چون شما گرامی می دارم و با دریغ از اینكه تخصصی برای كمك و همراهی تان در این میدان دشوار ندارم، همواره قدرشناس همت بی چشم داشت و دعاگوی تان خواهم بود.
فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح كرد: رجاء واثق دارم در این راه، تهی دست از مدد حضرت ولی عصر (عج) و دعای مجیب رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و ملت شریف ایران نخواهید بود.1398/12/18
15:09:40
5.0 / 5
3381
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام