استاندار سیستان وبلوچستان:

دولت همواره به استان نگاه ویژه ای داشته است

دولت همواره به استان نگاه ویژه ای داشته است

به گزارش خبرگزاری نام ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان وبلوچستان اظهار داشت: دولت همواره به این استان نگاه ویژه ای داشته و سند توسعه شرق در سالجاری عدد ملی گرفت كه در حوزه رونق این استان بسیار مهمست


احمدعلی موهبتی شامگاه پنجشنبه ۳ بهمن ماه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه سیستان و بلوچستان كه با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه كشور انجام شد اضافه كرد: حضور مسئولان كشوری در مناطق سیلزده جنوب این استان و پیام رهبری معظم انقلاب در این رابطه سبب دلگرمی مردم و دل سردی دشمنان نظام شد.

وی گفت: باتوجه به حجم آب زیاد آب در مناطق سیلزده تلفات جانی نداشتیم كه این امر بسیار خوشحال كننده است.

موهبتی افزود: امیدوار هستیم بودجه سیستان و بلوچستان به نسبت سال های گذشته ارتقا یابد و شاهد رشد و توسعه در این منطقه باشیم.

استاندار سیستان و بلوچستان بیان كرد: دولت همواره به این استان نگاه ویژه ای داشته و سند توسعه شرق در سالجاری عدد ملی گرفت كه در حوزه رونق این استان بسیار مهمست.

وی اشاره كرد: باتوجه به حجم آب شدن برف در مناطق افغانستان و به تبع آن ورود آب به سیستان مشكل لایروبی انهار در این منطقه باید به قید فوریت مورد توجه قرار گیرد.

موهبتی اظهار داشت: یك یادگار به یاد ماندنی از این دولت خواستاریم و آن هم حل مشكل آب شرب برخی مناطق سیستان و بلوچستان است كه پیشنهاد اختصاص ۲۰۰ میلیون یورو به این بخش را خواستاریم.

وی گفت: در حوزه شاخص راه ها سیستان و بلوچستان مشكلات بسیاری وجود دارد كه نیاز است به آن توجه ویژه ای شود و در بخش بزرگراهی این استان نیز پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورو شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: اگر تخصیص ۱۰۰درصدی بودجه به این استان تعلق گیرد انقلابی بزرگی در این منطقه اتفاق خواهد افتاد.1398/11/04
23:06:31
5.0 / 5
4167
تگهای خبر: دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام