زاهدی در گفت وگو با خبرگزاری نام:

اقتدار کشور با مشارکت بالا در انتخابات افزایش خواهد یافت

اقتدار کشور با مشارکت بالا در انتخابات افزایش خواهد یافت

به گزارش خبرگزاری نام، نماینده مردم کرمان در مجلس اظهار داشت: هر چه مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، وحدت ملی، اقتدار و انسجام داخلی کشور افزایش خواهد یافت که به نفع کشورمان خواهد بود.«محمدمهدی زاهدی» نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تکیه بر ضرورت افزایش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو، اظهار نمود: ما در کشور مشکلات زیادی داریم که در رأس آن، مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم قرار دارد، اما سوال اینست که آیا مشکلات معیشتی و اقتصادی دلیلی بر آن است که ما از نظام رویگردان شده و پای صندوق های رای حاضر نشویم؟
وی اضافه کرد: دشمن به دنبال صدمه زدن به کشورمان است و در این شرایط، مردم باید با حضور پُر شور خود پای صندوق های رای به دشمنان نظام بگویند که همواره پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
زاهدی اظهار داشت: مردم باید حضوری پُر شور پای صندوق های رای داشته باشند و با انتخاب افراد صالح، صادق، پاکدست و افرادی که ظاهر و باطن شان با همدیگر فرقی ندارد، سبب شوند مجلسی مقتدر و کارآمد داشته باشیم که در این صورت، ریل گذاری جریان انقلاب بهتر خواهد شد و تحولی را که مردم انتظارش را دارند، حتما محقق می شود.
وی اضافه کرد: ملت بزرگ ایران ⁩ همواره و علیرغم مشکلات معیشتی پای نظام و انقلاب ایستاده اند و در ادوار مختلف انتخابات، با حضور گسترده خود پای ⁧‫صندوق های رأی‬⁩‬⁩، بد خواستار و دشمنان نظام را ناامید کردند که امیدواریم در اسفندماه سال جاری باز هم حماسه آفرینی و دشمنان را ناامید کنند.
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر چه مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد، وحدت ملی، اقتدار و انسجام داخلی کشور افزایش خواهد یافت که به نفع کشورمان خواهد بود.


منبع:

1402/11/07
09:25:11
0.0 / 5
305
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام