عضو جامعه روحانیت مبارز

پروژه دشمن برای دورکردن مردم از سوگواری ها شکست خورده است

پروژه دشمن برای دورکردن مردم از سوگواری ها شکست خورده است

به گزارش خبرگزاری نام، عضو جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت: وضعیت سوگواری های دهه اول محرم در ایران عجیب بود و تقریبا در هر محله و خیابانی موکب هایی برای پذیرایی و جلساتی برای حضور وجود داشت.


حجت الاسلام و المسلمین احمد سالک در گفتگو با ایسنا با تکیه بر به نتیجه نرسیدن پروژه راه اندازی کارزارهایی با هدف تحریم سوگواری ایام محرم، اظهار نمود: سال جاری تبلیغات سوء دشمن به نفع ملت ایران و گسترش عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورا منجر گردید و به قول معروف به خواست خدا، دشمنان برای ما سبب خیر شدند.
وی با بیان اینکه «گسترش فرهنگ محرم مقدمه ظهور است»، اظهار نمود: جمعه اول محرم سال جاری روز شیرخوارگی بود و این روز در هزاران نقطه ایران و در ۴۵ کشور دنیا برگزار شد تا فرهنگ استقامت، ایثار و شهادت و مقاومت در مقابل یاوه گویی های غربی ها و خودفروختگان داخلی را تقویت کند.
سالک ضمن اشاره به حضور میدانی دهه نودی ها در عزاداری های سال جاری، خاطرنشان کرد: نگاهی به سوگواری مردم در شهرهایی مثل زنجان، اصفهان، شیراز، تهران و دیگر شهر های بزرگ ایران نشان دهنده حضوری میلیونی است که میتوان آنرا پاسخی به اقدامات بی نتیجه رسانه های وابسته به غرب و صهیونیست ها برای کاهش حضور مردم در سوگواری ها دانست.
عضو جامعه روحانیت مبارز ضمن اشاره به بمب گذاری داعش در دمشق، اظهار داشت: بنابراین بود که سال جاری و از بغض همراهی و همدلی مردم با سوگواری ایام محرم، باقیمانده نیروهای تروریستی تحت حمایت آمریکا در سوریه به حرکت های مذبوحانه ای مثل بمب گذاری زینبیه روی آوردند اما نتوانستند تاثیری در حضور مردم در سوگواری ها پدید آورند.
وی ادامه داد: وضعیت سوگواری های دهه اول محرم در ایران هم عجیب بود و تقریبا در هر محله و خیابانی موکب هایی برای پذیرایی و جلساتی برای حضور وجود داشت. این نشان دهنده شکست پروژه دشمن برای دورکردن مردم از عزاداری و سوگواری و در یک کلام دیانت است.
نماینده سابق مجلس با ارزیابی تاثیر رسانه های فارسی زبان خارج کشور برای توسعه کارزارهایی مثل تحریم سوگواری، تصریح کرد: رسانه های وابسته به غرب امکان دارد بتوانند چند نفر را فریب دهند اما از آنجائیکه دست شان در سواستفاده و بهره برداری از مسائل مختلف جهت رسیدن به اهداف خودشان برای مردم رو شده است، دیگر تاثیر محسوسی به جای نمی گذارند. از طرفی حساب های کاربری متعلق به منافقین در فضای مجازی هم با اقدامات اخیر پلیس آلبانی دیگر مثل گذشته نمی توانند در این فضا، پیوستن به کارزارهایی مانند تحریم سوگواری را تبلیغ کنند.
سالک خاطرنشان کرد: میتوان گفت این رسانه ها امروز کارایی سابق را برای تحقق اهداف دشمنان ندارند و شاهد مثالش راه اندازی کمپین تشویق به حضور بدون حجاب در مراسم سوگواری بود که به جایی نرسید و ما اتفاقی در این حوزه را شاهد نبودیم. این وضعیت برای دشمن به یاس و ناامیدی بیشتر از پیش منجر گردیده است.

منبع:

1402/05/08
11:02:01
0.0 / 5
367
تگهای خبر: پروژه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام