رئیس قوه قضاییه:

رهبر انقلاب دست چدنی پشت دست مخملی را برای مردم افشا کردند

رهبر انقلاب دست چدنی پشت دست مخملی را برای مردم افشا کردند

خبرگزاری نام: به گزارش خبرگزاری نام، رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه «پیروزی در مقابل قدرت های بزرگ غرب و شرق آموزه قرآن بود»، اظهار داشت: رهبر انقلاب دست چدنی پشت دست مخملی را برای مردم افشا کردند.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از میزان حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای رئیس قوه قضاییه در آیین افتتاحیه پنجمین جشنواره بین المللی قرآن و عترت حوزه های علمیه کشور با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) اظهار نمود: عزت، کرامت، استقلال، قدرت بازدارندگی و ابهت امروز جمهوری اسلامی ایران در دنیا به دلیل تاسی از شخصی است که به قرآن عمل کرده بود و آن امام خمینی(ره) بود. با آموزه های دینی فهمیده بودند چگونه می شود جلوی قدرت های مستکبر دنیا ایستاد و آنها را عقب راند.
وی با بیان اینکه «پیروزی در مقابل قدرت های بزرگ غرب و شرق آموزه قرآن بود»، اظهار داشت: رهبر انقلاب دست چدنی پشت دست مخملی را برای مردم افشا کردند.
وی با تکیه بر اینکه «امروز بشدت نیازمند تقویت بنیاد خانواده هستیم»، خاطرنشان کرد: با تقویت بنیاد خانواده جامعه، جامعه قابل قبول خواهد بود. شیطان صفت ها درصدد تضعیف بنیاد خانواده هستند که با این کار جامعه را تضعیف کنند.
ادامه دارد....منبع:

1401/11/27
12:54:27
0.0 / 5
509
تگهای خبر: قوه قضاییه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام