آصفری:

اروپا پا روی پوست خربزه منافقین گذاشته است

اروپا پا روی پوست خربزه منافقین گذاشته است

به گزارش خبرگزاری نام، نایب رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اظهار داشت: اگر اروپایی ها همان طوری که به سازمان مجاهدین خلق اجازه دادند که در جلسات علنی و غیرعلنی اتحادیه اروپا شرکت نمایند، فرصتی در اختیار تشکل های مردم نهاد ایران می دادند تا در آنجا جنایات گروههای تروریستی را به تصویر بکشند، دیگر اجازه نمی دادند سازمان مجاهدین خلق به کنگره آنها راه پیدا کند.


محمدحسن آصفری در گفت و گو با ایسنا، ضمن محکومیت اقدام ضد ایرانی پارلمان اروپا، بیان کرد: این اقدام اروپا پوست خربزه ای است که سازمان منافقین زیر پای کشورهای اروپایی گذاشته است؛ اروپایی ها بدون مطالعه و در یک اقدام احساسی این مصوبه را به تصویب رسانده است. اگر اروپایی ها سری به بهشت زهرای تهران بزنند شاهد جنایاتی که سازمان مجاهدین خلق انجام داده است خواهند بود، بیش از ۱۷ هزار نفر از مردم ما در اقدامات تروریستی این منافقان به شهادت رسیده اند. اگر اروپایی ها دراین زمینه تحقیق می کردند هیچگاه گول این منافقان را نمی خوردند.

اتحادیه اروپا باید بداند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایام سخت کنار مردم است
ایشان سپس اظهار داشت: اتحادیه اروپا باید بداند که رییس جمهور، نخست وزیر، رییس دیوان عالی کشور و تعداد زیادی از نمایندگان مجلس و تعداد بی شماری از مردم توسط سازمان مجاهدین خلق که امروز در لابی های اتحادیه اروپا و کنگره آمریکا گشته اند تا آنها دست به چنین اقدامی بزنند، ترور شده اند. اگر اروپایی ها همان طوری که به سازمان مجاهدین خلق اجازه دادند که در جلسات علنی و غیرعلنی اتحادیه اروپا شرکت نمایند، یک فرصت یک روزه هم در اختیار تشکل های مردم نهاد ایران می دادند تا در آنجا جنایات گروههای تروریستی را به تصویر بکشند، دیگر اجازه نمی دادند سازمان مجاهدین خلق به کنگره آنها راه پیدا کند.
این عضو کمیسیون امور داخلی در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: اتحادیه اروپا باید متوجه باشد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که امروز از طرف آنها تروریست نامیده شده است، تعداد زیادی شهید داده است که برخی از آنها با شکنجه ها و به بدترین شکل توسط سازمان مجاهدین خلق به شهادت رسیده اند. کنگره اروپا باید بداند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تشکلی است که در سیل، زلزله و روزهای سخت با کمک های انسان دوستانه به داد مردم رسیده است و اگر ایران امروز با افتخار اعلام می کند که فلج اطفال را ریشه کن کرده است با همت سپاه پاسداران بوده است.

مجلس محدودیت تردد کشتی های تجاری اروپا از تنگه هرمز را دنبال می کند
ایشان سپس با اعلان اینکه اینطور اقدامات اروپا غیر از این که برای آنها در میان ملت ایران بدبینی به وجود می آورد و موجب ناامیدی ملت ها می شود خروجی دیگری ندارد، اشاره کرد: اساسا ما هم ساکت نخواهیم نشست؛ امروز بستن تنگه هرمز در دستور کار مجلس است. اگر قرار باشد اروپایی ها با نیروهای مسلح و نیروهای رسمی ما اینطور برخورد کنند ما هم گزینه های دیگری را روی میز خواهیم گذاشت همچون محدود کردن تردد کشتی های تجاری اروپا در تنگه هرمز در قالب طرح فوریتی در مجلس دنبال خواهد شد.
آصفری در آخر اشاره کرد: بهتر است اروپایی ها تا دیر نشده از این تصمیم برگشته و بیش از این آب را برای خود گل آلود نکنند.1401/11/03
08:50:16
0.0 / 5
431
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام