اركانی در تذكر شفاهی:

مسؤلان با حقوق ۵۰ میلیونی درکی از مشکلات مردم ندارند

مسؤلان با حقوق ۵۰ میلیونی درکی از مشکلات مردم ندارند

به گزارش خبرگزاری نام، نماینده مردم نیشابور در مجلس اظهار داشت: وقتی مدیر یا مسئولی حقوق بالای ۵۰ میلیون تومان می گیرد قدرت درک بیکاری، بی پولی، تورم، اجاره مسکن و سایر مشکلات را ندارد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (سه شنبه ۱۹ مهر) در صحن علنی مجلس در تذکر شفاهی اظهار داشت: فشار معیشتی شانه های مردم را خرد کرده است. امروز کارگران، کارمندان، بازنشستگان و فرهنگیان با تورم ۶۰ درصدی و حقوق ۶ میلیونی توان اداره خانواده و سفره خویش را ندارند.
وی اظهار داشت: کدام یک از وزرا یا مسئولانی که به منظور زندگی مردم صبور کشور تصمیم می گیرند توانایی چرخاندن زندگی خویش را با ۶ میلیون تومان حقوق حتی برای چند ماه دارند؟
وی تصریح کرد: وقتی مدیر یا مسئولی مانند عموم مردم زندگی نمی کند و حقوق بالای ۵۰ میلیون تومان می گیرد قدرت درک بیکاری و بی پولی، تورم، اجاره مسکن و سایر مشکلات را ندارد. اما باز هم این مردم فهیم باوجود این مشکلات با هر گونه اقدام معطوف به تضعیف امنیت کشور و سوار شدن منافقین و تجزیه طلبان بر اعتراضات، مرزبندی دقیق و هوشمندانه ای دارند.منبع:

1401/07/19
15:05:27
0.0 / 5
424
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام