در واكنش به اظهارات دبیر ستاد امر به معروف

رشیدی کوچی: ای کاش به تعدادی از افراد مرخصی الزامی می دادند

رشیدی کوچی: ای کاش به تعدادی از افراد مرخصی الزامی می دادند

به گزارش خبرگزاری نام، یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس، اظهار داشت: بنده واقعا متاسف هستم که عده ای در وضعیت امروز آب به آسیاب دشمن ریخته و اینطور مردم را نسبت به تمام آرمان ها بدبین می کنند.


جلال رشیدی کوچی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اظهارت دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر درباب حجاب، بیان کرد: متاسفانه نان عده ای در بلوا و آشوب است، فرقی نمی کند که در کدام طرف باشند. در خوش بینانه ترین حالت باید بگوییم که دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از روی نادانی این حرف را در چنین شرایطی مطرح کرده است. اما سوال این است که نظام تا کِی مقرر است به خاطر برخی افراد هزینه پرداخت کند؟

اگر مشکلی از مردم حل نمی نماییم حداقل سکوت کنیم
ایشان سپس اظهار داشت: ما اگر امروز نمی توانیم دردی از مردم دعوا نماییم حداقل بهتر است که سکوت نماییم تا درد بیشتری به مردم اضافه نکرده و بیشتر برای کشور و نظام هزینه ایجاد نکنیم. بنده واقعا متاسفم که چنین فردی با این تفکر مسئولیت گرفته و اینطور آب به آسیاب دشمن ریخته و اینطور مردم را نسبت به تمامی آرمان ها بدبین می کند. متاسفانه کسی هم نیست که جلوی این افراد را بگیرد.

ای کاش عده ای در این شرایط به مرخصی الزامی می رفتند
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی، اشاره کرد: متاسفانه عده ای هم که نان آنها در اختلاف و دوقطبی سازی جامعه است برای این مواضع "به به" می کنند. به نظر بنده در این شرایط سکوت خیلی ها بهترین کمک هم برای آرام شدن فضا و هم برای مساعدت با مردم و هم برای مساعدت با نظام است. ای کاش به تعدادی از افراد مرخصی الزامی می دادند تا به خانه های خود رفته و بعد از آرام شدن فضا باردیگر اظهار نظر می کردند.
این عضو کمیسیون امور داخلی کشور اظهار داشت: جالب این است زمانی که فضای مجازی را فیلتر کردند همان افرادی که موافق فیلتر بودند، رفتند و فیلترشکن دانلود کردند و سپس در موافقت با فیلترینگ اظهار نظر می کنند.
رشیدی کوچی اشاره کرد: این مواضع خیلی با عقل جور در نمی آید، مردم این رفتارها را می بینند و مقایسه می کنند اما بیشتر عصبانی می شوند.1401/07/18
12:13:31
0.0 / 5
374
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام