فاطمه سعیدی:

قضات به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند

قضات به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند

به گزارش خبرگزاری نام سخنگوی فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینكه نگاه ما به ورود رئیس قوه قضاییه به احكام صادره اخیر مثبت است ابراز امیدواری كرد كه همین نگاه به قضات تسری یافته و نسبت به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند.


فاطمه سعیدی در گفتگو با ایسنا با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه درباره تجدید نظر در احكام اخیر دادگاه انقلاب، اظهار داشت: ما در شرایط خاصی هستیم از یك طرف دشمنان به دنبال یافتن راهی برای شكستن مقاومتمان هستند و از سوی دیگر مردم مطالبات به حقی دارند كه نتوانسته ایم آنطور كه شایسته ملت است، آنها را محقق نماییم. در چنین وضعیتی برخوردهای غیرمنطقی با فعالین صنفی، سیاسی و مدنی هیچ ثمره ای جز واگرایی ندارد بنابراین ما بیشتر از هر زمان دیگری به وحدت و انسجام ملی نیازمندیم.
وی افزود: مردم سوال می كنند چطور مفسدین اقتصادی به حبس های ۱۰ و ۱۵ ساله محكوم شده و در همین شرایط فعالین كارگری و معلمان با احكام طولانی مدت مواجه می شوند. جرم كدامشان بیشتر است، كارگری كه از تنگنای معیشتی به ستوه آمده یا مفسدی كه به اموال مردم دست دازی كرده است؟
نماینده تهران با اشاره به اینكه نگاه ما به ورود رئیس قوه قضاییه به احكام صادره اخیر مثبت است ابراز امیدواری كرد كه همین نگاه به قضات تسری یافته و نسبت به فعالیت های صنفی نگاه امنیتی نداشته باشند.
وی مصلحت سنجی و شناخت ضروریات زمان را امری دانست كه قضات باید به آن عنایت بیشتری داشته باشند.
سعیدی ابراز امیدواری كرد كه با تجدید نظر اساسی در احكام صادره، مردم تغییر در قوه قضاییه را احساس كنند.
وی ادامه داد: نیاز است كه مردم نسبت به اركان نظام دلگرم بوده و به آنها اتكا كنند و نباید با دست خودمان از این فرصت تهدید بسازیم.1398/06/18
23:41:10
5.0 / 5
5021
تگهای خبر: حبس , دادگاه , قوه قضاییه , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام