بازدید مخبر از مرز شلمچه و خدمات رسانی به مواکب زوار اربعین

بازدید مخبر از مرز شلمچه و خدمات رسانی به مواکب زوار اربعین

خبرگزاری نام: خوزستان معاون اول رئیس جمهور از پایانه مرزی شلمچه و خدمات رسانی مواکب به زوار اربعین حسینی در این مرز بازدید نمود.


محمد مخبر امروز ۵ شهریورماه در مسافرت یک روزه خود به خوزستان بعد از بازدید از پایانه مرزی چذابه بمنظور بررسی زیرساخت های اربعین از پایانه مرزی شلمچه بازدید کرد.
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، وی در این بازدید که با همراهی استاندار خوزستان انجام شد از زیرساخت های آماده شده برای تردد زوار اربعین در مرز شلمچه دیدن کرد.
معاون اول رئیس جمهور همین طور در این مرز آخرین اقدامات انجام شده در بحث خدمت رسانی مواکب به زوار اربعین حسینی را مورد بررسی قرار داد.
مخبر در این بازدید درباب آخرین وضعیت خدمات رسانی به زوار با مردم دیدار و گفت و گو کرد.
وی قبل از این با حضور در پایانه مرزی چذابه از آخرین وضعیت خدمات رسانی به زوار و زیرساخت های آماده شده در این مرز بازدید کرد.
به گزارش خبرگزاری نام به نقل از ایسنا، در اربعین حسینی (ع) سال ۱۳۹۸، مجموع تردد زوار ایرانی و خارجی از مرز بین المللی شلمچه شامل ورود و خروج، یک میلیون و ۶۷۱ هزار و ۸۲۲ نفر و از مرز چذابه ۶۵۷ هزار و ۹۳ نفر بود که بر طبق پیشبینی های انجام شده امسال میزان تردد از این دو مرز افزایش ۱۰۰ درصدی خواهد داشت.
بر طبق اعلام دستگاه های اجرائی خدمات رسان در مرزهای چذابه و شلمچه همه زیرساخت ها همچون آب، برق، تلفن، محورهای تردد، خودورهای حمل و نقل عمومی و... برای تردد ایمن و بدون مشکل زوار در روزهای اربعین حسینی آماده شده است.
منبع:

1401/06/05
21:40:24
0.0 / 5
465
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام