دستگیری یک تروریست فرا مرزی توسط وزارت اطلاعات

دستگیری یک تروریست فرا مرزی توسط وزارت اطلاعات

خبرگزاری نام: به گزارش خبرگزاری نام، وزارت اطلاعات از دستگیری یک تروریست با دامنه ی فعالیت فرا مرزی اطلاع داد.


به گhزارش ایسنا، در اطلاعیه روابط عمومی وزارت اطلاعات آمده است:
به استحضار ملّت شریف ایران می رساند: با توفیقات الهی و مجاهدت های فداکارانه و هوشمندانه ی سربازان گمنام امام زمان(عج)، یکی از پر سابقه ترین و خطرناک ترین تروریست ها با دامنه ی عملیات تروریستی فرا مرزی دستگیر و به زندان منتقل شد.
بر مبنای ره گیری های اطلاعاتی چند ساله، این عنصر جنایت پیشه، سوابق کارهای تروریستی در چهار کشور منطقه را دارد و در مقطع اوج بحران سوریه، با حضور در آن کشور به عضویت گروهک های تکفیری- تروریستی درآمده و همراه با آنها در شهرهای حلب، حماه و ادلب به اعمال جنایت کارانه و شیطانی پرداخته است. این عضو حلقه ی تروریسم فرا مرزی که متخصص سلاح های سنگین هم می باشد، بعد از شکست تکفیری ها از مدافعان پر افتخار حرم و محدود شدن حوزه ی عمل آنها در سوریه، پایگاه کارهای تروریستی خویش را به دو کشور پیرامونی جمهوری اسلامی ایران منتقل و به یکی دیگر از گروهک های تروریست، جنایت پیشه و ضد وحدت امّت اسلامی پیوست و به اقدامات خرابکارانه خود ضد ملّت سرافراز ایران و تمامیت ارضی کشور ادامه داد.
جان بر کفان گمنام ایران اسلامی اعلام می نمایند که با توکل به ذات اقدس احدیت و با توسل به خاندان عصمت و طهارت (علیهم السلام) و در ادامه جهاد مستمر خود، بازداشت سایر جنایت پیشگان و تروریست ها را، در هر نقطه و هر لانه ای که باشند، همچنان در دستور کار و مأموریت مقدس خود خواهند داشت.
1401/05/26
22:17:33
0.0 / 5
530
تگهای خبر: بازداشت , زندان , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام