نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس:

انجام کارهای بزرگ در فارس نیازمند مدیر توانمند است

انجام کارهای بزرگ در فارس نیازمند مدیر توانمند است

به گزارش خبرگزاری نام، فارس نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، انجام پروژه های بزرگ در استان فارس را نیازمند مدیران توانمند، شجاع و کارآمد دانست.


ابراهیم عزیزی یکشنبه ۲۳ مرداد در جمع شماری از فعالان فرهنگی و اجتماعی فارس با اشاره به رویکرد نمایندگان از شروع مجلس یازدهم تاکنون، اظهار داشت: از شروع تشکیل مجلس یازدهم به دنبال انجام چند پروژه بزرگ برای استان فارس بودیم تا عقب ماندگی های این استان تا حدودی جبران شود.
او اضافه کرد: در این جهت چند ابرپروژه همچون خط انتقال آب از خلیج فارس به استان، تکمیل و راه اندازی آزادراه ها و بزرگ راه ها، انتقال خط فرآورده های نفتی، تکمیل خطوط ریلی را در دستور کار قرار دادیم.
عزیزی افزود: بنده به این نتیجه رسیده ام که عقب ماندگی های فارس بدون ایجاد زیرساخت های بزرگ قابل جبران نیست و انجام کارهای سطحی و کم اثر نمی تواند این عقب ماندگی را جبران کند.
رئیس فراکسیون جنوب کشور مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: برای انجام پروژه های مذکور، جلسات گوناگونی با وزرا، مدیران ستادی و حتی رئیس جمهور و رئیس مجلس برگزار کردیم تا حداقل ذهنیت آنها را درباب عقب ماندگی های مفرط فارس آماده نماییم.
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: گرفتن موافقت نامه ها از مرکز، یک قسمت کار بود و انجام آن در استان قسمت دیگر کار که باید گفت این قسمت دوم بدون حضور مدیران کارآمد، شجاع و توانمند که بتوانند در لحظات سخت، تصمیمات بزرگ بگیرند، غیرممکن می نمود.
او اشاره کرد: به اعتقاد بنده مدیران ضعیف، بی انگیزه و ناتوان قادر به انجام کارهای بزرگ نیستند و ما برای کارهای بزرگی که اشاره شد نیازمند مدیرانی قوی و تصمیم گیر هستیم.
عزیزی اشاره کرد: در مسایل استان عقل حکم می کند که نگاهمان قاطع و محکم و مبتنی بر نیازهای اساسی استان باشد و مدیری که نتواند خویش را با این شرایط وفق دهد، به درد فارس نمی خورد.1401/05/23
15:36:50
0.0 / 5
514
تگهای خبر: پروژه , حكم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام