جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه:

گروههای مقاومت تا نابودی رژیم صهیونیستی در صحنه هستند

گروههای مقاومت تا نابودی رژیم صهیونیستی در صحنه هستند

جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه ضمن اشاره به این که آخر آتش بس در دستان جهاد اسلامی است، اظهار داشت: گروههای مقاومت تا نابودی رژیم صهیونیستی در صحنه هستند.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سردار محمدرضا فلاح زاده پس از ظهر یکشنبه در یادواره فرمانده نابغه محور مقاومت سردار شهید مرتضی حسین پور «حسین قمی» در شلمان لنگرود ضمن اشاره به اقدامات این فرمانده جوان جبهه مقاومت اظهار نمود: زمانی که دشمن می توانست به اسلام ضربه بزند نه حکومت اسلامی بود و نه ولی فقیه حاکم بود.
وی با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی هم حکومت اسلامی تشکیل شد و هم ولی فقیه حاکم اضافه کرد: در زمان جمله داعش و تکفیری ها به پشتوانه هدایت های داهیانه ولی فقیه و حضور مجاهدان راه خدا بود که موفق به شکست این گروه تروریستی در محور مقاومت شدیم.
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه ضمن اشاره به این که یکی از رزمنده محور مقاومت سردار سپاه اسلام «مرتضی حسین پور» و یا به تدبیر رزمندگان مجاهد راه خدا «حسین قمی» بود، افزود: او فرمانده یگانی از حیدریون را برعهده داشت که دفاع از حرم حضرت زینت و حضرت رقیه وظیفه آنها بود.
جبهه های سوریه و عراق رشادت این فرمانده نابغه را فراموش نمی کند
وی با اشاره به اینکه شهید قمی در عملیات محرم و در فتح چند منطقه مهم سوریه فرمانده لشکریان حیدریون بر عهده داشت که پیروزهای مهمی را به دست آورد، افزود: پیروزی عملیات محرم مقدمه ای برای فتح نبل و الزهرا و شکست محاصره شهرهای شیعه نشین این دو منطقه بود.
سردار فلاح زاده ضمن اشاره به این که شهید قمی یکی از چهره های درخشان و فرماندهان خوشنام و خوش فکر در آزادی سازی منطقه حلب سوریه بود، خاطرنشان کرد: همه این شهدا در برابر امنیت، آزادی، پیشرفت و توسعه و نفوذ دستاوردهای این انقلاب بر گردن ما حق دارند.
وی با اشاره به اینکه «حسین قمی» یکی از فرماندهان خوش فکر بود که طراحی عملیات های زیادی را در جبهه سوریه و عراق بر عهده داشت بود، تاکید کرد: شهید قمی قهرمان صحنه های جنگ در سوریه و حتی عراق بود و امنیت حرمین عسکرین را به ارمغان آورد و برای آزادی سازی بوکمال تلاشهای زیادی کرد و سرانجام در ۱۶ مرداد به فیض شهادت نائل شد.
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه افزود: جبهه های سوریه و عراق رشادت این فرمانده نابغه را فراموش نمی نماید.
وی در ادامه با تاکید بر این که دشمن بداند همه شهدا ما افتخار می کنند که فرزندان امام حسین هستند، اظهار نمود: به قول سردار شهید اسلام حاج قاسم ما ملت امام حسینم و عاشق شهادت هستیم.
«سلام فرمانده» ارزش های متعالی الهی را باردیگر زنده کرد
سردار فلاح زاده با اشاره به اینکه هیچگاه از طریق جهاد و مبارزه ضد دشمنان خدا دست بر نمی داریم، اضافه کرد: رژیم صهیونیستی هم بداند امروز جهاد اسلامی، حماس و حزب الله قهرمان در مقابله شما ایستاده اند و آخر آتش بس در اختیار جهاد اسلامی است.
وی افزود: امروز همه گروههای مقاومت کشورهای اسلامی پشتیبان ملت مظلوم و قهرمان فلسطین هستند و تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه می دهند.
جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه ضمن اشاره به سرود «سلام فرمانده» و بازنشر آن در کشورهای مختلف جهان اضافه کرد: سلام فرمانده سبب شده حضرت مهدی بار دیگر در بین دل ها بیدار شود.
وی با اشاره به اینکه با این سرود انقلاب و دفاع از انقلاب زنده شد، افزود: اطاعت ولی فقیه و فرمانبرداری از رهبری با سلام فرمانده زنده شد و پیوندی بین مردم و بخصوص نسل جوان ایجاد و ارزش های متعالی الهی زنده شد.

1401/05/16
21:30:15
0.0 / 5
594
تگهای خبر: زندان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام