ایمن سازی گود پرخطر برج میلاد با ورود سازمان بازرسی

ایمن سازی گود پرخطر برج میلاد با ورود سازمان بازرسی

خبرگزاری نام: در پی دستور رییس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص رسیدگی فوری به وضعیت اماکن ناایمن و گودهای پرخطر پایتخت، بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری ها سازمان بازرسی کل کشور بامداد امروز از گودهای «برج میلاد»، «ایران زمین» و «دریا» در منطقه 2 شهر تهران بازدید نمود.


به گزارش خبرگزاری نام به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، در پی دستور رییس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص رسیدگی فوری به وضعیت اماکن ناایمن و گودهای پرخطر پایتخت، محمودرضا مهرورز بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور بامداد امروز (۲۹ تیرماه) از گودهای «برج میلاد»، «ایران زمین» و «دریا» در منطقه ۲ شهر تهران بازدید کرد و از نزدیک در جریان وضعیت فعلی این گودها قرار گرفت.
بدین سبب گزارش، گود برج میلاد با مساحت ۴۳ هزار مترمربع و عمق ۳۰ مترمربع یکی از پرخطرترین و بحرانی ترین گودهای تهران است که سازمان بازرسی کل کشور بارها نسبت به این مساله به نهادهای مختلف همچون شهرداری تهران، سازمان مدیریت بحران کشور و سازمان پدافند غیرعامل هشدارهای لازم را داده است. پیرو آخرین مکاتبات بهمن سال ۱۴۰۰ سازمان بازرسی کل کشور، پروژه ایمن سازی گود برج میلاد شروع شد که طبق بازدید بامداد امروز بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور مشخص شد پروژه در پیشرفت حدود ۱۵ درصدی قرار دارد و تا یک سال به طول خواهد انجامید.
تأکید بر ایمن سازی سریع گودهای «ایران زمین» و «دریا»
بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور در ادامه از گودهای «ایران زمین» و «دریا» که سبب نارضایتی عمومی شهروندان منطقه ۲ تهران شده، بازدید کرد.
مهرورز در این بازدیدها که با حضور مالک گودها انجام شد، بر ایمن سازی هر چه سریع تر این گودها تاکید کرد.
شناسایی اماکن ناایمن و گودهای پرخطر تهران
بازرس کل امور وزارت کشور و شهرداری های سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه این بازدید با اشاره به دستور رییس سازمان بازرسی کل کشور در خصوص شناسایی اماکن ناایمن و گودهای پرخطر اعلام نمود که این مساله در دستور کار بازرسی امور وزارت کشور و شهرداری ها قرار گرفته است که پس از شناسایی این موارد مکاتبات لازم با شهرداری تهران و سایر دستگاه های ذی ربط انجام شده است.
وی بر ایمن سازی اماکن ناایمن و گودهای پرخطر در تهران تاکید و هشدارهای لازم را ارائه کرد.
مهرورز با اشاره به خطرات جانی و مالی این گودها برای شهروندان، هشدار داد در صورت عدم اقدام بموقع، با متخلفین و مقصرین موضوع برخورد قاطع خواهد شد.
شهردار منطقه ۲، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، معاون سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران و سربازرس شرکتها و سازمان های تابعه شهرداری تهران نیز در این بازدیدها حضور داشتند.1401/04/29
21:41:47
0.0 / 5
542
تگهای خبر: پروژه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام