با صدور اطلاعیه ای صورت گرفت؛

توضیحات سپاه درباره دستگیری ادمین های سه کانال تلگرامی

توضیحات سپاه درباره دستگیری ادمین های سه کانال تلگرامی

خبرگزاری نام: سپاه پاسداران در اطلاعیه ای از اقدام سربازان گم نام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات این نهاد در دستگیری ادمین های سه کانال تلگرامی به بهتان انتشار اسناد طبقه بندی شده آگاهی داد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از سپاه نیوز، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از اقدام سربازان گم نام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات این نهاد در دستگیری ادمین های سه کانال تلگرامی نیمه محرمانه، سرائر و سایه نویس به بهتان انتشار اسناد طبقه بندی شده و تشویش اذهان عمومی آگاهی داد.
بر اساس این گزارش، در دستگیری ادمین های سه کانال تلگرامی به بهتان انتشار اسناد طبقه بندی شده و تشویش اذهان عمومی، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اطلاعیه ای صادر کرد.
متن اطلاعیه به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
به استحضار ملت شریف، قهرمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی می رساند:
با یاری خداوند متعال و مجموعه اقدامات فنی و اطلاعاتی چند ماهه سربازان گم نام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ادمین های (مدیران) کانال های «نیمه محرمانه، «سرائر» و «سایه نویس» به بهتان انتشار اسناد طبقه بندی شده و تشویش اذهان عمومی دستگیر شدند.
افراد بازداشت شده درصدد بودند با انتشار اسناد طبقه بندی شده، اعتماد قسمتی از مخاطبین را جلب کرده و سپس با انتشار اخبار گزینشی و کذب، در بین مسئولین کشور ایجاد شکاف و اختلاف نمایند.
دستگیرشدگان سه نفر هستند که در مدت فعالیت خود، با سوءاستفاده از خلأ قانونی موجود در مدیریت فضای مجازی کشور و از بستر پیامرسان تلگرام، اقدامات مذکور را دنبال می کردند.
در پایان، ضمن درخواست از اصحاب رسانه و فعالان فضای مجازی جهت پرهیز از هرگونه گمانه زنی پیرامون این پرونده، تاکید می شود اخبار تکمیلی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی


منبع:

1401/03/27
18:26:41
0.0 / 5
585
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام