نماینده مردم بروجرد:

امام خمینی (ره) احیاگر اسلام حقیقی است

امام خمینی (ره) احیاگر اسلام حقیقی است

خبرگزاری نام: لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امام خمینی (ره) احیاگر واقعی اسلام حقیقی است.


دکتر فاطمه مقصودی امروز ۱۴ خرداد در گفت و گو با خبرنگاران اضافه کرد: امام راحل بعنوان دانشمندی پارسا و خردمندی پرهیزکار توانست در برهه تاریخی از زمان خود، اسلام واقعی را احیا و به جهانیان معرفی نماید.
وی افزود: استکبار ستیزی و دفاع از مستضعفین و محرومیت از شاخصه های اصلی اسلام واقعی است که بنیانگذار انقلاب اسلامی بعنوان حکیمی سیاست مدار و فقیهی نواندیش توانست آنرا احیا و به جهانیان معرفی نماید.
مقصودی امام خمینی (ره) را عارفی شجاع و هوشمند و فرمانروایی عادل دانست و اظهار نمود: استکبارستیزی در جهان امروز نشات گرفته از رفتار و سلوک امام راحل است و همه مجاهدین حقیقی در همه جای جهان در راه استکبارستیزی از انقلاب اسلامی ایران سرمشق گرفته اند.
وی اظهار داشت: بنیانگذار انقلاب، مجاهدی فدارکار بود که با اندیشه ی دینی و تسلط بر معارفِ تشیّع توانست جهان اسلام را بار دیگر در کنار هم قرار دهد.
مقصودی وارستگی، تهذیب نفس، شجاعت، درک زمان و شناخت جامعه را از شاخصه های اصلی امام خمینی (ره) دانست و اضافه کرد: ایشان در رأفت با دوستان و شدت برخورد با دشمنان بی نظیر بود.
وی افزود: اراده پولادین وی که ریشه در ایمان و اتکایش به خداوند داشت، اجازه نمی داد هیچ مانعی در عملی ساختنِ مقاصدِ والایش جلودار شود.
مقصودی در آخر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و همه شهیدان راه انقلاب و ۱۵ خرداد اظهار داشت: آن امام دوراندیش انقلاب اسلامی و انتشار اسلام محمدی را از ۱۵ خرداد آغاز نموده بود تا بتواند انسانیت و آزادی را در کنار هم به جهان معرفی نماید.1401/03/14
13:55:19
0.0 / 5
514
تگهای خبر: مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام