سخنگوی وزارت امور خارجه:

مفاهیم ارتباطات بین المللی و دیپلماسی درحال تغییر است

مفاهیم ارتباطات بین المللی و دیپلماسی درحال تغییر است

مشهد ـ سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: دنیا و مفاهیم ارتباطات بین المللی و دیپلماسی درحال تغییر است به شکلی که الان با یک اکانت توئیتر می توان یک رسانه مکتب و مرجع شد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از مهر، سعید خطیب زاده بامداد پنجشنبه در دومین روز همایش تبلیغ جهانی دین در مشهد با اعلان اینکه دنیا و مفاهیم ارتباطات بین المللی و دیپلماسی درحال تغییر است، اظهار نمود: این تغییر به شکلی است که الان با یک اکانت توئیتر می توان یک رسانه و مکتب و مرجع شد که این ها نشانگر تغییرات در مفهوم قدرت و ارتباطات است.
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: امروز طی ۱۰۰ سال اخیر تاریخی ترین زمانی است که در آن قرار گرفته ایم و قطب ها، مفاهیم و مکاتب جدیدی درحال شکل گیری است.
وی اظهار داشت: آنچه امروز شاهد آن هستیم بمباران پیام های مختلف با بهترین ابزارها و روش هاست و در این شرایط باید ببینیم در کجا هستیم و وارد مرحله جدیدی از دید به مفاهیم شویم.
خطیب زاده اضافه کرد: امروز فقط دانستن پیام، کافی نیست بلکه مخاطب، قالب ها و ابزار را نیز باید شناخت و آنهایی که قالب را با مفاهیم عالیه شناخته اند خروجی معرکه ای داشته اند.
سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: یکی از با اهمیت ترین کارها در زمینه آموزش و پژوهش و تبلیغ جهانی دین و قرآن را «جامعه المصطفی» انجام می دهد.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی بین کمونیسم و کاپیتالیسم، راه سوم مردم سالاری دینی را به دنیا معرفی نمود و امروز میوه آن باید باز تولید تمدن بزرگ اسلامی باشد و در این راه نقش مبلغان بسیار مهم می باشد.

1401/02/29
14:10:28
0.0 / 5
459
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان خبرگزاری نام
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام