محمدیاری:

سازوکار افزایش تعرفه های پزشکی به شکلی باشد که دو طرف ضرر نکنند

سازوکار افزایش تعرفه های پزشکی به شکلی باشد که دو طرف ضرر نکنند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دولت باید در قضیه افزایش تعرفه های پزشکی با حساسیت بیشتری عمل کند تا اقشار لطمه پذیر جامعه کمتر لطمه ببینند، اظهار داشت: باید سازوکاری تعریف شود که دو طرف ضرر نکنند.


حسن محمدیاری در گفت و گو با ایسنا در ارتباط با درخواست اخیر رییس سازمان نظام پزشکی در خصوص افزایش ۶۰ درصدی تعرفه های پزشکی برای سال ۱۴۰۱، بیان کرد: تعرفه های پزشکی مانند سایر تعرفه های خدماتی بالاخره مشمول افزایش خدمت و تعرفه هستند، اما باتوجه به وضعیتی که مردم تحت فشار هستند و مراجعات آنها هم به حوزه پزشکی خیلی زیاد است، فکر نمی کنم این جهش تعرفه خیلی مناسب باشد چونکه مردم توان پرداخت این تعرفه ها را ندارند.
ایشان سپس عنوان کرد: به نظرم دولت باید مقداری در این قضیه با حساسیت بیشتری عمل کند تا اقشار لطمه پذیر جامعه و کسانی که درگیر هستند کمتر لطمه ببینند.
نماینده مردم تالش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در ارتباط با افزایش تعرفه های پزشکی باید سازوکاری تعریف شود که دو طرف ضرر نکنند، اظهار داشت: به هر حال وقتی مردم توان مالی نداشته باشند، اساسا این امکان برای آنها وجود ندارد که بتوانند به مراکز پزشکی و پزشکان متخصص مراجعه کنند، بدین سبب باید سازوکاری تعریف شود که دو طرف ضرر نکنند.1400/11/07
23:21:27
0.0 / 5
645
تگهای خبر: خدمات , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام