رستم قاسمی به دیدار بشار اسد می رود

رستم قاسمی به دیدار بشار اسد می رود

وزیر راه و شهرسازی کشورمان بمنظور ترسیم نقشه راه ارتقای همکاریهای اقتصادی تهران و دمشق و گفت و گو با رییس جمهور و مقامات ارشد سوریه وارد این کشور شد.به گزارش خبرگزاری نام به نقل از وزارت راه و شهرسازی، رستم قاسمی در رأس هیئتی بلندپایه اقتصادی و سیاسی و برای سفری سه روزه وارد دمشق پایتخت سوریه شد.
وزیر راه و شهرسازی کشورمان در این سفر سه روزه با بشار اسد و شماری از مقامات ارشد این کشور دیدار می کند تا با آنها درباب ترسیم نقشه راه ارتقای همکاریهای اقتصادی تهران و دمشق رایزنی کند.
سامر الخلیل وزیر اقتصاد سوریه و مهدی سبحانی سفیر کشورمان در فرودگاه دمشق از رستم قاسمی و هیئت همراه استقبال کردند.
در این سفر سه روزه علاوه بر دیدار وزیر راه و شهرسازی کشورمان با رییس جمهور سوریه، هیأت ارشد سیاسی اقتصادی کشورمان با شماری از مقامات ارشد سوریه همچون حسین عرنوس نخست وزیر، فیصل مقداد وزیر امور خارجه، عصام هزیم رییس بانک مرکزی و همین طور وزیران اقتصاد، حمل و نقل، کار و مسکن دیدار و گفت و گو خواهند کرد.
عضو کابینه دولت سیزدهم در بدو ورود به خاک سوریه اعلام نمود: گروهی از مقامات سیاسی و اقتصادی کشورمان، او را در این سفر همراهی می کنند و این نشان دهنده اراده جدی دولت جمهوری اسلامی ایران برای ارتقای همکاریهای اقتصاد و تجاری با سوریه است.

1400/10/22
12:55:53
0.0 / 5
747
تگهای خبر: دولت , وزیر امور خارجه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
Namna خبرگزاری نام
خبرگزاری نام